• Rodinný

Zlatí úhoři (1979) (TV film)

Výborný a dojemný příběh plný hereckých legend a excelentních hereckých výkonů.

Hej-rup! (1934)

A mě se to líbí. Klasická komedie s jejich humorem Voskovce a Wericha s geniálními hereckými výkony. 4*.

Temný Kraj (2017) (seriál)

Jak tomuhle někdo může dát 5*? To jste slepí? Když jenom ten kameraman je mimo, záběry neostré, kamera někdy nesmyslně roztřesená a koncepce záběrů někdy taky zcela špatná. Dialogy někdy úplně pitomé,někdy standartní,ale nic vyjímečného. Celé je to točené klidným tempem,takže půl hodiny trvá než se tam vůbec něco stane. Možná je to jen prvním dílem. Herci předvádí standard,ale v poklidném tempu spíš nudí. Co se mi líbilo, tak výkon Vaculíka a Karla Zimy,jinak jedna velká nuda, ale co čekat od paní, co napsala RP,VKV atd. Vlastně nebýt Vaculíka, Rašilova, Havelky a Fuitové,tak bych na to nekoukal,ale je to tuctová kriminálka,ke kávě dobrá

Tajemství pouze služební (2016)

Kdo viděl trailler, musel jako já čekat hroznou blbost. Ale ona to taková blbost není. V podstatě jsou to čtyři bakalářské povídky v jednom filmu, které šli do kin. Hvězdné obsazení, kupodivu i dramaticky to dávalo smysl. První dva příběhy byly dobré, další dva byly už nudnější. Kamera dobrá, jen v postprodukci obraz přesytili barvama, v pc to vypadá nepřirozeně,ale na tv to bylo v klidu. A poprvé u filmu z produkce Magnusfilm byl zvuk dobrý a kvalitní od začátku do konce. A navíc tento film byl natočen za rekordní peníze a v rekordně krátké době a za to dávám tvůrcům plus. Za mě 40%.

Manžel na hodinu (2016)

Recenzisti mě nebudou mít rádi, ale mě se to líbilo. Atmosféra prvního dílu je pryč, ale postavy se rozehráli do zajímavých linií. Nejlepší byly kecy Babčákové a jehovisti a vtipy na ně. ,,Pojďte si povídat o bohu." A Holubová na ně: ,, Jste dva, tak si povídejte spolu." Matásek, Polívka,Latiňák, Studenková i Holubová byly super. Tento film točil z části jiný štáb a stál polovinu z rozpočtu Hodinového manžela a za mě se jim to povedlo. Asi plno z vás nechápe název. Manžel na hodinu je to proto, že Studenková Polívku po jejich sňatku za hodinu opustila. Jen škoda, tak slabé návštěvnosti z prvních týdnů.

Stopy života - Mateřská láska (2015) (epizoda)

Zajímavě natočený příběh, ve kterém exceluje Bočanovà se Štěpánkem a Lichý. Mohlo to být akčnější, obrazy o volbě ředitele tomu ubírali hodnotu.

Na lince je vrah (2006)

Komorní děsivý horor, který mě vtáhl tak, že jsem očekával, co se stane. Mohlo tam být víc akce, ale komorní zpracování filmu přineslo atraktivitu.

Zvon Lukáš (2002) (TV film)

Jedna hvězdička za Dolanského a za Hapkovu hudbu. Zbytek herců špatný. Ještě paní Bouře byla ucházející. Efekty levné, scénàř nudný a z celé poháky čiší televizní, levné zpracování. Na film se dalo dívat jen díky lokacím a Dolanskému. Jedinný přínos to mělo, že si herci zahráli. Všiml si někdo z Vás komentujících, že si Hapka šlape na jazyk a mluví jak debil? Že vyzdvihuhete jeho výkon. Je to geniální skladatel, v Obchodnících,jako jedinný, byl dost dobrý, ale tento film ještě více pohrbil. 25%