• Rodinný

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Tak byl sem na 3d a uzasny film. Super efekty, dobre zahrane a dobre napsane. Ma to takove stoupajici tempo. Ze zacatku pomale a nic moc, pak uz se to pomalu rozjizdi az do super konce. Je to takovy Harry Potter bez deti. Radmayne, Fogler a Farell byly suprovy a jen skoda,ze Deep mel takovy stek. Snad ho priste rozehraji. Fanousci fantasy a Harryho Pottera urcite na to zajdete a nebudete litovat.☺

Katie Fforde - Maják s vyhlídkou (2012) (epizoda)

Příjemný,ale trošku nudný romantický film Herci svou práci zvládli dobře,scénáristi tomu mohli dát větší dynamiku a vtip.50%

Tajemný let (2005)

Dobrý nápad a dobře natočený. Herecké výkony velmi dobré ,zpracování místy televizní,ale jinak kvalitní film pro nenáročného diváka.65%.

Závod s časem (2013)

Za honičky dávám 2*. Zajímavý namět,který stál na honičkách a minimu herců,kteří to sice táhli,ale po čase se z toho stane nuda. Celé zpracování filmu bylo hodně televizní a některé záběry pusobily amatérsky.

Zajatci Ďáblova chřtánu (2006) (TV film)

Olmer se zas předvedl.V tomto filmu fungovala jen kamera.Z herců fungoval jen Suchařípa a Kuba Nemčok.A ten měl v době natáčení 6let. Scénář příšerně slabý,hlavní 2herecké osobnosti hrozně nesympatické,špatně hrající,přehrávající a občas jako by text odříkali. A zbytek herců také hrůza. Hudba ve filmu to jen narušovala. A trimy byly jak z doby prvních filmů,i Karel Zeman měl lepší triky. Za Suchařípu a Kubu Nemčoka dávám 2*.

Polda (2016) (seriál)

Povedený seriál,který stojí na Matáskovi, Ozrovičovi,Pavelkovi a Vlasákové. Zajímavý scénář a je to věrná kopie německého serialu. Akorát by mě zajímalo,jestli mají licence na všechny megahity(guns roses,r.williams,The Offspring,The Verve,The Hoobstank),ktere v seriálu objevili. Jinak je to díl od dílu lepší.

Naši (2016) (seriál)

Výborný seroš. Dobré vtipy,dobře napsané i zahrané. Občas ztrácí dynamiku,ale hned to vrátí do zavedené kvality. Mafstory či Hod svištěm jsou též dobré,ale je to jednoduchý humor,Naši jsou seriàl plný normálnìho,kvalitního humoru.

X Mix (2008) (koncert)

2hvězdy za Ozzáka,jinak trapas

Hvězdná párty (2016) (pořad)

Soutěžící v poho, disciplíny se dají,ale Rychlý je trapný a to neskutečně a vadí mi tam. A to jsem ho doteď měl rád A celé je to moc uřvané. Ideální čas pro tento pořad by byl o víkendu v podvečér a ne v prime time. Víc,jak 1☆ si to nezaslouží.

Elitní zabiják (2014)

Jednoduše napsané, dobře natočené. Sice to bylo dosti předvídatelné, ale pro odpočínkový účel poslouží dobře. Bruce ukázal, že nemusí skákat po autech, skákat z letadel, aby předvedl dobrý výkon. jen jsem film musel zkouknout ve slovenštině, protože 2 roky od vydání tento film v čr nikdo nenadaboval ani neuvedl.