• Romantický

Jeungin (2019)

Nevím, jestli takovéto autistické chování může odpovídat skutečnosti - to je jediné, co mě u tohoto filmu znejisťuje. Jinak je to dost výborně zahrané. Trailer https://m.youtube.com/watch?v=hVHiqvNUXVo

Gangster, policajt a ďábel (2019)

Zajímá mě, co konkrétně se doopravdy stalo. Krimi thriller o netypické spolupráci gangsterů a policistů za účalem dopadení psychopatického sériového vraha, který Ma Dong-seok drží hodně vysoko. Obě strany si v zásadě nevěří, ale nic jiné, než spolupracovat, jim nezbývá. P.S. Sylvester Stallone a jeho produkční společnost oznámili 5. 5. 2019 úmysl vytvořit remake opět s Ma Dong-seokem v hlavní roli. Trailer https://m.youtube.com/watch?v=rc5__odNq7U

Fantomas (1964)

Legenda. S odstupem let mi Myléne Demengeot připadá ještě víc sexi, než dřív.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Omylem jsme šli na dabovanou verzi, čehož doteď lituju. Moje chyba. Po shlédnutí originálu možná zvednu o hvězdu. Edit: Stalo se.

Caught in a Ham (2019)

Sympatická ptákovinka ve které se víc dozvite o Spider-Hamovi.

Lancaster Skies (2019)

Komorní drama o životě posádek bombardovacích letadel za druhé světové války - takto film funguje. Rozhodně není akční, velmi málo je válečný. Jako sonda o životě v tlaku je precizní. Co zklamává, je samotný úvod, ve kterém člověk o 51 let starším Nebeským jezdců mnohem víc věřil, že se dívá na skutečná letadla a záběry náletu. Škoda, že nebyl čas a peníze vytvořit toto uvěřitelněji.

Tři kroky od sebe (2019)

Po shlédnutí jsem googlil cystickou fibrózu. Romance o nemocných lidech, která je trochu jiná, než podobné filmy, které jsem dosud viděl. Docela doporučuji.

Operace Crossbow (1965)

Necelou čtvrtou hvězdičku dávám za to, že to funguje i jako dokument.