Princ z Persie: Písky času (2010)

Rozhodně to dopadlo lépe než Souboj Titánů....ale slabé 4 *.Slovy mého kamaráda....kurevsky moc chyb od herní předlohy.

Červený pás (2008)

Chtěl bych toho tolik napsat,nohužel nevím kde začít.Film se tváří jako učesaný,bohužel je tomu jinak.Tak jak napsal Blizzard,film spočívá v něčem uplně jiném, než jsou boje MMA.Jako takový,se příběh krásně vleče,bohužel místy jsou zde hluché pasáže,které by šly určitě vyplnit lépe.Tento film možná není pro někoho,kdo se věnuje bojovým sportum(jsem jeden z nich), ale ke spíš pro někoho,kdo uctívá tzv Bushido-čili kodex cti samuraje.Film chce zaroven podle mě poukázat na to, že dnes jsou boje možná o něčem jiným,než o zapasnících,kteří bojují kvuli své cti.Jde bohužel jen o peníze.Co mě ale mrzí je to, že i za učasti Randyho Coutura či Dana Inosanta, jsou souboje žalostně natočené, z rychlím střihem a bohužel i mizernou choreografií.Nicméně jako celek film působí krásně.A Chiwetel Ejiofor se své role zhostil vyborně.Tolik k tomuto filmu.Ode mě zasloužené 4.

Stáhni mě do pekla (2009)

LOOOOL tak to byla síla.Dlouho jsem se u hororu tak nezasmál.Pár lekacích scén taky nezklamalo a k těm 5 ti hvězdičkám pomohlo aj to,že jsem konec uplně do puntíku odhadl.Nevím proč,ale straší mě jen babičky.A mluvící kozel mě jen dorazil :-D

Smrt čeká všude (2008)

Nevím proč ale tento film mi nesedl.A proč? Nestalo s emi ještě,abych u filmu tak moc zíval.Málo akce na jinak nápaditý příběh.S vyjimkou hlavního herce,protože toho tvrdáka sem mu nežral.Ale za caprisone a rockový soundtrack dávám nakonec 2

Poslední dům nalevo (2009)

Vcelku překvapení.Není to sice žádné extra bojim bojim,ale thriller je to paradní.A ta zavěrečná poprava....NO KURVA! za 5

Blood and Bone (2009)

Říkejte si co chcete,ale mě to na stejný pocit,jako z neporazitelného stačilo.Bitky parádní(ikdyž né jako v UN 2 ale tam to všechno obstarával Adkins),dokonce i scénář mi pasoval a rozhodně se nebudu opakovat po zdejších uživatelích,kteří neustale požadují ,,originální příběh" dnes už nejde vymyslet něco originálního protože všechno už tu bylo.A mé srdce bojovníka tluče radostí.JÁ JSEM TREST BOŽÍ.KDYBY JSI NESPÁCHAL TAK OHAVNÉ ČINY,BUH BY NA TEBE NESESLAL TREST JAKO JSEM JÁ.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Myslím,že 4 dát mužu protože je to parodie a hodně dobrá.Kevinovi filmy vubec neznam ale v nejbližší době se na ně chystám podívat,ale i tak sem se slušně bavil.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Tak nevím.Knihu jsem nečetl ale to mi vubec nevadí.Místama už sem se važně ztrácel a já nemám moc rád filmy u kterých musím pořád přemýšlet a bylo to tak? a proč udělal tamto? nicméně 4 hvězdičky si to zaslouží,konečně někdo přišel s něčím,co trošku podvrtává křestansví a vlastně vám říká,že to všechno bylo jinak.Nebýt strašně dlouhého konce,možná bych dal i pět

Kat (2004)

Nevím proč ale mě tenhle film vzal.S hlavním hrdinou jsem se dokazal ztotožnit a hlavně mi to pomohlo v mojich těžkých chvílích.Ano ohraný příběh,místy stupidní dialogy a hodně věcí,které by se daly udělat jinak.Ale mě to nesere.4 jak vyšité.

12 kol (2009)

Celkem krutá honička s namakaným Johnem Cenou a vychytralým záporákem.Nudné místo tam nikde není,přesto věci trošku postrádají logiku a pár akčních scén....nezlobte se ale pokusit se zastavit tramvaj autem? Akční filmy mam vcelku rád,ale nesmí se to přehánět.Film neurazil,ale finále mi přišlo poněkud odfláknuté,jako by už scenarista neveděl,jak to správně zakončit.Cena by si měl najít něco kde skutečně uplatní svoji maskularitu.Třeba nějakou arénovku ala neporazitelný.