Loft (2014)

Tak mám tu smůlu, že ze tří verzí jsem si vybral asi tu nejhorší. Pointa je sice fajn, ale kouká se na to divně a žádný velký dojem to nezanechá.

Přání smrti (2018)

Nikdy jsem nepochopil smysl remakeů. A to i po více než 40ti letech. Přesto je fajn vidět Bruce v roli, v které ho máme nejraději, že?

Tomb Raider (2018)

Filmy podle her prakticky nikdy nefungujou. Těžko říct proč. Tenhle není vyjímkou. Nejlepší akcí je naháněčka na kolech. Velice špatná volba Lary. V neděli odpoledne na Nově to ale bude vládnout.

Avengers: Infinity War (2018)

Tak konečně záporák, co se toho nebojí. Nemluvě o tom, že sdílím jeho náhled na vesmír i to řešení. První Avengers sice uhájili pozici nej filmu MCU, ale bylo to na hraně. Uvidíme po druhém dílu. Další projekce nutností a možná ještě přihodím hvězdu. Ten konec byl fakt nářez.

Blok 99 (2017)

Tak tohle bylo naprosté překvapení. Vince snad nikdy nehrál lépe a přitom to byla pro něj netypická role. Přímočarý děj a trocha naivity mě tentokrát vůbec nevadily. Co vše je chlap schopen udělat, aby ochránil svojí rodinu.

Trestanec (2017)

Solidní chlapácký film z prostředí vězeňských gangů. Pěkná bitka na vězeňském dvoře. Co by chlap neudělal pro svoje blízké, že? Třeba se i postavil Bratrstvu.

Volání netvora: Příběh života (2016)

"A tehdy jsem vykročil." Stromonstrum dokonalé. Konec emočně, filmařsky i scénáristicky dokonalý. Bulel jsem jak želva. Ale ty emoce to chtělo dávkovat celý film a nenechávat si to až na ten konec.

Labyrint: Vražedná léčba (2018)

Tak nám prošuměla další nefunkční distopická teen sága a tak jako ty další ve mě nic nezanechala.

Paddington 2 (2017)

Ta chuť už to není, ale pobyt ve vězení kupodivu nemá chybu.