Nit z přízraků (2017)

Tak nevím. Narozdíl od Cmbyn to má alespoň nějaké emoce. Ale jinak je to jenom další sošková nuda. Nemluvě o tom, že ten konec jsem nějak nepobral. Daniel se mohl rozloučit lepší rolí. Pro mě stejně navěky bude Hawkeye.

Dej mi své jméno (2017)

Jedna ze soucitu a už nikdy více. Plácám se po rameni, že jsem to byl schopný dokoukat. Nuda má nový ekvivalent. Nejen že se tam nic neděje, ale ono není ani na co koukat. Herecké výkony, příroda, hudba, emoce - nic z toho tu nehledejte. Myslel jsem, že nic horšího než loňský Moonlight už neuvidím, ale chyba lávky. Jediné umění je v tom, natočit takovou zhovadilost a drze to vydávat za film. Jediná cena pro tohle je pro mě Zlatá malina. Nebo meruňka.

Nejtemnější hodina (2017)

Nehorázná nuda, kdy dvě hodiny sledujeme mumlajícího dědka, který dle vyznění filmu byl celkem sebestředný egoista a pouze náhodou stál na vítězné straně. Za což se mu okamžitě odměnili odvoláním. Ovšem jsem přesvědčený, že on by tu mnichovskou zradu nepodepsal. Nejlepší scéna je bohužel čistá fikce.

Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Žádná velká filmařina se nekoná. Prostě jenom dvouhodinová diskuse o prvním dodatku. Za mě jasno od začátku - publikovat. To je poviností novin. Ten konec mě vyloudil úsměv na rtu.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Tomu říkám filmový zážitek. Tady slova nestačí přátelé, to je třeba prostě vidět. Milá Akademie, vytáhněte hlavičky ze zádele a napařte tomu alespoň 5 plešounů. Takový film se objeví jednou za pár let. Sam Rockwell je bůh.

Tvář vody (2017)

Mě se prostě tyhle pohádky líbí. A Sally je fenomenální. Ostatní herci ovšem také. BTW to jsem vážně jediný, kdo v tom vidí Abe Sapiena?

Uteč (2017)

Pointa je vcelku jasná už dost brzy, ale to na kvalitě snímku neubírá. Hlavně zásluhou hlavního hrdiny a jeho kámoše.

Já, Tonya (2017)

Ten příběh znám, takže v tomhle ohledu žádné překvapení. Margot hraje jak o život, ale stejně je to takové nijaké. Možná by byl lepší nějaký dokument. Jo a tu matku bych tak v patnácti zakopal v lese.

Dunkerk (2017)

Blbost a nuda. Žalostně to neutíká a jediná dobrá scéna je ta první. Pak to klidně vypněte. Nolanovi oblíbené hrátky s časem opět nedávají smysl. Jo a neví někdo, proč to letadlo na konci posadil mezi nepřátele? Co třeba vyskočit?

Lady Bird (2017)

Nijaký film o typické znuděné puberťačce. Nominace na Oscara je pro mě fakt záhadou.