Rozpolcený (2016)

Návrat krále se nekoná. O čem že to bylo? O ničem. K čemu je 24 osobností, když je nám jich předvedeno asi jenom 6 nebo 7. Zbytek byl kde? Ten ne-konec to jenom zhoršil. Propojení s Vyvoleným (kterého už si stejně nepamatuju) dává smysl až ve chvíli, kdy zjistíte, že dalším filmem bude Glass. Ovšem k čemu je dobré propojení těchto dvou filmů? Shyamalan býval obrovský talent, ale nějak nám vyhořel a lepší už to nebude. Ovšem McAvoy by si za svůj výkon zasloužil nějakou sošku.

Hollarovi (2016)

Takový pěkný malý milý film o jedné celkem normální rodině. Tentokrát by mi happy end nevadil. Máma byla skvělá. To jak dokázala semknout rodinu jenom pár chytře zvolenýma větama bylo geniální.

Loganovi parťáci (2017)

Vlastně tomu není co vyčítat. Ale asi už je těch filmů prostě moc a člověk se v tom ztrácí. Driver by se měl držet těchto rolí. To je jeho parketa. A ne ufňukánek v daleké galaxii.

Matky na tahu o Vánocích (2017)

Už to není ta sranda jako poprvé. Všechny matky byly na zabití. Nechápu proč jim to všechny tři blbky trpěly. Z falešného pocitu povinosti? Já bych z každou z nich okamžitě vykopnul dveře.

Stůl číslo 19 (2017)

Jak lezou na povrch tajemství, stává se z komedie drama. Možná mi trochu vadil ten happy konec, ale herecky to bylo v pohodě.

Který je ten pravý? (2017)

Taková ta klasická záležitost na nedělní odpoledne. Občas to prostě stačí.

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Ani se mi nechce věřit, že by se něco takového mohlo stát. Ale nakonec možné je všechno, takže proč ne. Filmu ovšem dost škodí ta přílišná zkratkovitost. Celkově to působilo spíš jako dokument.

Všechno nejhorší (2017)

Když už jsem to chtěl potopit kvůli naprosé nelogičnosti, tak přišel další twist a bylo to v cajku. Rozhodně milé překvapení. Film bez jediné hvězdy co dokáže překvapit. Tak to mám rád.

Den patriotů (2016)

Nemám pocit, že by v tom byl nějaký přehnaný americký patriotismus. Prostě se semkli po strašné události. Co už taky mohli dělat jiného. Škoda že jsem znal konec. Tím šlo do kopru napětí. Ovšem ta přestřelka na ulici byla luxusní.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

V akčních scénách je to opět paráda, jinak příběhově dost mimo mísu. Troječku bych si ale klidně dal.