Hop nebo trop (2004) (seriál)

Mě to přišlo poměrně v pohodě. Pobavilo a občas rozesmálo. Ivanka opět dokazuje, že spolu s Vilmou patří k naší herecké elitě. Spolu s R. Zachem můžou klidně zahrát čárový kód. A zcela určitě je to lepší než VKVčka.

Hotel Babylon (2006) (seriál)

Po třech dokoukaných sériích stále nadprůměr. Britové tyhle počiny prostě umí. Lehké, vtipné a koukatelné. A navíc kontinentálně sexy Tamzin.

Hraběnky (2007) (seriál)

Opět jeden z těch lepších českých seriálů. Líbila se mi ta vesnická atmosféra. Jen ta kamera byla fakt zoufalá. Podobnou neřestí trpí snad všechny nové české seroše. Asi pokus o Cloverfield efekt. Ale tam to bylo taky na h...o.

Joey (2004) (seriál)

Nesrovnával bych s Přáteli, je to prostě něco jiného. A je to dost dobrý. Všichni slušně hláškujou a navíc - Drea je sexbombička. A do vyššího levelu to postoupí ve chvíli, když se objeví naprosto geniální Adam Goldberg. Ten magor mě způsoboval křeče do břicha. Klidně bych pár sérií přidal.

Místo v životě (2006) (seriál)

Slabší pokračování Místa nahoře. Ale stejně jsem to zkouknul. Už kvůli těm herečkám. Zase. Na české poměry je to ta lepší věc.

Místo nahoře (2004) (seriál)

Tenhle seriál se poměrně dobře sleduje. Lidská témata, dobří herci, pár solidních vtípků a krásné herečky. A navíc cool Bob Klepl.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Mr. Bean rules a já ho prostě žeru. Je třeba něco dodávat ? Takové grimasy neumí ani 'face of pryž' Jim Carrey.

Muži na stromech (2006) (seriál)

Asi by to byl jen další z mnoha nebýt dvou věcí - Aljašky a Anne Heche. V té první bych chtěl bydlet s tou druhou. Příjemné pobavení na večer. Klidně bych přežil ještě jednu až dvě série. I přes ten mínus, že je to 'americké'.

Návštěvníci (1983) (seriál)

"Hovoří CML" Tak tohle je jedna z věcí, na které jsem vyrostl a pořád to nestárne. Kam se hrabou dnešní scifárny. Herci, hudba, triky - všechno skvělé. A vzpomínáte na nahou Dádu ?

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Naprosto bombastické ! Neznám člověka, který by tu malou bílou potvůrku nemiloval. A všichni se u ní řehtají smíchy. Žeru tu obtloustlou a to mimčo. Bééééé !!!