Super 8 (2011)

Nečekala jsem od něj moc, tak vlastně ani nejsem moc zklamaná. Na druhou stranu, ta scéna s vlakem mě celkem hodně namlsala, že jsem se těšila, jak skvěle to vše vygrauduje. Děti až na Ellu mi přišly hodně nesympatické a celkově obsazení se mi vůbec nezdálo. K tomu Abramsův zvuk v pozadí, nic nového pod sluncem. Ale nemůžu tomu upřít, že to docela rychle uteklo.

Comeback (2008) (seriál)

Zaručeně nejlepší a nejvtipnější český seriál. Hlášky z něj se staly součástí mého slovníku, jeho postavy mi dokonale přirostly k srdci a na Ozzáka nedám nikdy dopustit. Jestli vše, co nova kdy vyprodukovala stálo za nic, tak comeback to vše vynahrazuje. Skvělé.

Slečna Drsňák (2000)

A mě to bavilo. Sice je to totálně hloupá, klišovitá, americká blbost, ale u čeho lepšího trávit sobotní odpoledne. Naprosto vyčnívající a úžasný Michael Caine a proměna z ošklivého kačátka na krásnou labuť.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Můžete na něj nadávat, můžete říkat, jak stupidní to je a jak moc to znectilo svou knižní předlohu. Ale stejně vás ty Brutovy a Caesarovy hlášky rozesmějí. Ani Asterix, ani Obelix ani žádný jiný z Galů nehláškovali tak skvěle jako právě Brutus a Caesar. Já se královsky bavila.

Projekt X (2012)

Dost přehnaný příběh o tom, jak to dopadá, když se hloupým puberťákům něco zvrtne.

Králové ro(c)ku (2006)

Ty písničky byly naprosto dokonalé. Jacka Blacka zrovna dvakrát nemusím a ten příběh vlastně taky zrovna za moc nestál, ale ta Hudba!

Mariňák (2005)

Už dlouho mě žádný film psychicky takhle nerozložil. Stále čekáte, co přijde a ono stále nic nepřichází. Ta scéna s ropou ve mně ještě teď vzbuzuje pocit úzkosti a beznaděje. Brrr.

Obchodník se smrtí (2005)

A já si myslela, že všechny životopisné filmy jsou nudné. Ale tohle mě opravdu bavilo. A ne jen chvilku, bavilo mě to celých 122 minut. Cage se do své role dokonale vžil a já mu věřila každý jeho pohled. Pan Niccol se začíná stávat mým oblíbeným režisérem.

Vyměřený čas (2011)

Tenhle film měl takový potenciál. Naprosto skvělá a neotřelá myšlenka však byla zahrabána pod zem a místo ní přišel celkem nudný akčňák ve kterém se veškerý potenciál ztratil. Jediná pozitivní věc na něm byla krásná Amanda Seyfried.

Resident Evil: Zánik (2007)

Ze všech dílů této série má asi nejvíce scén, které stojí za to. Scény, při kterých mi i trochu přeběhl mráz po zádech. Moc povedené.