Tristan a Isolda (2006)

Pěkný historický romanťák se skvělým hereckým obsazením. Příběh le pěkný a jednoduchý výprava se povedla a hudba pěkně doplňuje dění ve filmu. Za mě 85% :)

Vřískot 3 (2000)

Kvalitou stejný jako druhý film. Vraždy opět parádně udělané a záporák celkem nečekaný. Za mě 85% :)

Sviňky (2009)

Zajímavý a hodně pochmurný film, ukazující drsnou realitu lidí ze spodní třídy, kde je rodičům celkem jedno, co děti dělají. Herecké výkony jsou hodně přesvědčivé. Za mě 60% :)

Vřískot 2 (1997)

Sice je to slabší než jednička (hlavně díky protáhlosti), za to je tu více zabíjení a krve. V rámci série je to povedený film, který nevyděsí ale různorodé vyvražďování neomrzí. Za mě 85% :)

Superman 4 (1987)

Ale jo, asi jako trojka. Jednou za čas se na to koukat dá. Viděl jsem to po hodně dlouhé době a bylo to celkem úsměvné. 60% :)

Doktor Strange (2016)

Osobně Cumberbatche vůbec nemusím a nevidím na něm nic zajímavého, takže jsem přistupoval k tomuto marveláku trochu opatrně. I postavu jako takovou v Marvel universu zrovna nevyhledávám (ono u nás taky krom UKK zatím nic nevyšlo). Musím ale říct, že mě film mile překvapil. Příběh je pěkný a co se týče marveláku, tak i o dost vážnější a temnější než filmy doposud vydané. Nejsou zde žádné zlehčující (vtipné) scény a i hlášek je zde jako šafránu. Cumberbatch do role sedl skvěle a jeho postava je nejen arogantní, ale postupem filmu se pěkně mění. McAdams nemá cenu ani komentovat, protože je opět perfektní. Kdo mě hodně potěšil byl Scott Adkins, který sází nejeden parádní kousek z jeho akčního portfolia. Ostatní postavy včetně charismatického záporáka mají své kouzlo. No a když jsme u slova kouzlo, tak zde máme spoustu skvělých efektů kouzlení, na které je radost pohledět. Všechny efekty jsou luxusní a nemají chybu. Film má i spoustu akce, která je celkem pěkně natočená. Musím říci, že jsem s filmem maximálně spokojený a nabídl mi parádní filmový zážitek. 100% :)

Superman 75 (2013) (TV film)

Pěkný kraťas ukazující průřez historií postavy. Za mě 100: :)

Kundo: Čas pomsty (2014)

Film s vtipným názzves skrývá pěký historický přiběh, který i přes svojí délku nenudí. Je zde spousta krvavých soubojů které jsou pěkně a přehledně natočené. Za mě 80% :)

Na hraně temnoty (2010)

Pěkně natočené drama se skvělým Melem, který dokázal být opět přesvědčivý. Postupné odhalování zápletky nenudí i když si film jede pomalejším tempem. Za mě 80% :)

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Skvěle natočený příběh na který se vždy rád podívám. Postavy jsou pěkně napsané a pěkně propojené. Obsazení mi dokonale sedlo a hudba také. Za mě čistých 100% :)