Hvězdná pěchota (1997)

Parádní akční sci-fárna, která mě nikdy neomrzí. Film je obře obsazený, má spoustu krvavé akce a i pěkné efekty, které ale v dnešní době hodně ztrácí na kráse. Za mě 100% :)

UFC Fight Night: Mousasi vs. Hall 2 (2016) (pořad)

Lobov vs. Ishihara 4* Pěkný strikový zápas, ve kterém měli oba borci pěkné příležitosti. Vítěz měl jasnou převahu. ........... (14) Johnson vs. Volkov 3,5* Pro mě takový průměrný, celkem krvavý zápas. .......... Pearson vs. Ray 3,5 Opět průměrná striková záležitost bez ukončení před limitem. ........... (5) Mousasi vs. (10) Hall 5*Rychlý zápas ukončený TKO.......... Celkem pěkný event ve kterém se mi nejvíc líbil hlavní zápas. 70% :)

Vyvolený (2000)

Po hrozně dlouhý době (snad i od návštěvy kina) jsem si film opět pustil. Těšil jsem se na to, ale celkově mě film spíš nudil, než abych z něj byl nadšený jako poprvé. Má to za následek to, že už vím jak to skončí a o čem to je (Ale třeba Šestý smysl na mě působí i po několika shlédnutí mnohem lépe). Prostě zde to na vícero shlédnutí nefunguje a přijde mi to jako průměrný film, který nemá po prvním shlédnutí co nabídnout. Za mě 50:)

Obr Dobr (2016)

Pěkný příběh a parádní triky. Jako filmek pro celou rodinu je to nenáročné a pěkně se na to kouká. Za mě 80% :)

UFC 205: Alvarez vs. McGregor (2016) (pořad)

(9) Carmouche vs. (14) Chookagian 4* Pěkný ženský fight, který je celkem jednostranný. ale ve třetím kole se to trošku zdramatizovalo. škoda, že to nebylo ukončené před limitem. ......... Miller vs. Alves 4* Pěkný zápas opět bez ukončení před limitem. .......... Luqoe vs. Muhammad 5* Hodně rychlý zápas ukončený pěkně trefeným K.O. ......... (14) Natal vs. Boetsch 5* Opět rychlý zápas, který je tentokráte ukončený TKO. ........... (2) Nurmagomedov vs. (6) Johnson 5* Tak toto byl úžasný zápas, který se ze strikové pumelenice, dostal na jednostrannou dominanci na zemi. Ukončený je to submisí. ............ (2) Edgar vs. (7) Stephens 4,5* Opět hodně povedený zápas, plný pěkných momentů. Bohužel chybí ukončení před limitem. .......... (1) Tate vs. (8) Pennington 3,5* Slabší ženský zápas, který mě osobně zklamal. Čekal jsem větší bitvu ze strany Tate. Vítězství na body si vítězka jednostranně zasloužila. ........... (2) Weidman s. (4) Romero 4* Celkem povedený zápas s hodně krvavým TKO. To koleno sedlo dokonale. ........... (c) Jedrzejczyk vs. (2) Kowalkiewicz 4* Pěkný strikový zápas, kterému chybí ukončení před limitem. Šampionka měla jednu chvíli celkem namále. Doufám, že se tyto dvě soupeřky znovu utkají. ........... (c) Woodley vs (2) Thompson 5* i když to nebylo ukončeno před limitem, tak to byl fight do poslední sekundy. Neuvěřitelný, co všechno Thompson ustál. Zápas je i dost krvavý a plný krásných momentů. No a celý je to vyhodnocený jako remíza, to je fakt mazec. Doufám, že bude další střetnutí těchto borců. ............ (c) Alvarez vs. (c) McGregor 5*Celkem rychlý zápas, ve kterém se Alvarez vůbec nechytal už od začátku. ............... Celkově parádní event, ve kterém se mi nejvíce líbil zápas Thopsona a Woodleyho. 90% :)

Kontraband (1998)

Jo, jako akční komedie mi film sedl. Je zde spousta vtipných scén a hlášek. Akce je taky hodně povedená, i když by mohlo být ubráno na střihu. Příběh je jednoduchý a hlavní role dobře zahrané. Za mě 80% :)

Vybíjená (2004)

Vtipný úlet ve kterém mi Stiller nepřišel tak trapný, jako když hraje hlavní role. Je to blbina, která nenudí a pobaví :D 80% :)

Plnou parou vzad! (2002)

Komedie, která dokáže pobavit a nenudí. Film mám rád a jednou za čas si ho rád pustím. 85% :)

Bournův mýtus (2004)

Druhý díl navazuje na Agenta a Jason musí opět bojovat o život a zjistit, proč po něm CIA zase jde. Akce je zde o něco méně než v jedničce, ale když přijde, je to opět adrenalinový mazec. Příběh je zajímavý a napínavý. Za mě 86% :)

Vládce prokletých přání (1997)

Průměrný horor se zajímavým námětem, kterému chybí jen víc svižnosti. Efekty jsou celkem bezva atmosféra taky ujde. Krve zde je celkem dost, jen to napětí by mohlo být větší. Za mě 60% :)