Paprika (1995)

Klasický péčko VHSkové doby s vtipným dabingem.85% :)

Kingsglaive: Final Fantasy XV (2016)

Jak už je u Final Fantasy animáků zvykem, tak jsme dostali opět naprosto parádní animaci, pěkný příběh a dokonce i zajímavé postavy.Filmek má nabušený začátek i konec a prostředek je spíše upovídaný, ale to mi nevadilo. Jsem spíše odpůrce FF15, ale zde mi to nevadilo, protože zde nejsou ty přibuznělý trapáci jako ve hře. Film jsem si užil a dávám 80% :)

Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016)

Opět povedená pohádka, která má pěkný nápad a chytlavý příběh. Ke staré partě se přidá nápadník mamutí slečny a jeden starý známý. Pohádka má svižné tempo a nenudí. Opět je zde spousta vtípků, které ocení spíše dospělejší diváci. Veverka zde opět hraje výraznou roli. Za mě 80% :)

Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016)

Tak tu máme další Stathamovku, které chybí svižnější akce, ale má celkem dobře vymyšlený příběh a dobře se na ní kouká. Statham už se neřeže jako dřív, ale i tak film nenudí. Jessica je příjemný bonus, který se neokouká :D Za mě 70% :)

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Určitě povedené fantasy, které rozvíjí Potterovské universum. Většina tvorů je pěkně vymyšlená a roztomilá. Příběh je pěkný, ale ale něco mi zde chybělo. Efekty jsou perfektní a celkově je to pěkně udělané. Obsazení je dobré, ale chybí mi tu výraznější postava. Celkově je zde pomalejší tempo, ale furt je na co koukat. Akce zde také moc není. No popravdě jsem trošku zklamaný, ale ani nevím čím to je. Těším se až si to pustím doma. Za mě 85% :)

Bazén (2001)

Průměrná vyvražďovačka, která ničím nepřekvapí. Potěší české obsazení. 50% :)

Mučedníci (2008)

Hodně pochmurný film s brutálními scénami u kterých člověka zamrazí. Celý film člověk čeká co z toho bude a ten konec překvapí. Za mě 80% :)

Buchty a klobásy (2016)

Hodně nevšední záležitost, která rozhodně není pro děti. Já se bavil celou dobu a dávám 90% :)

Duch boje (2008)

Ze začátku trošku nudný a ukecaný. Příběh je celkem nezajímavý. Když ovšem přijde na scénu to hlavní, tedy boj, tak je to parádní mazec se suprovou choreografií. Za mě 80% :)

Hvězdná pěchota (1997)

Parádní akční sci-fárna, která mě nikdy neomrzí. Film je obře obsazený, má spoustu krvavé akce a i pěkné efekty, které ale v dnešní době hodně ztrácí na kráse. Za mě 100% :)