Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Třetí film je dokončení předešlého a to dokončení ve velkém stylu. Akce je zde opravdu hodně a kraluje jí nekompromisní finálová bitva s opět trochu otevřeným koncem. Efekty jsou opravdu parádní a je opravdu na co koukat. Příběh bez předchozího filmu nenabídne tu správnou zábavu, protože se rozjíždí tam, kde skončil v předchozím filmu. Celkově je to ale pěkná jízda plná zvratů a překvapení. Herecky opět obsazené skvěle. Za mě opět 100% :)

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Opět skvělý popkorňák, který je našlapaný skvělou a místy vtipnou akcí. O dost lepšími efekty než první díl a opět pěkným obsazením. Jednu chybku film přece jen má. To, že končí v nejlepším a pokračuje v dalším filmu. :D Za mě 100% :)

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Skvělý začátek pirátské série, kterému nechybí napínavý příběh, spousta vtipných momentů a parádní herecké obsazení. Film má i pěkné efekty, které sice nejsou dnes to nejlepší, ale i tak je na co se dívat. Akce je zde také hodně a je pěkně a přehledně natočená. Vše doprovází nádherná hudba. Za mě 100% :)

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

Jak jsem se na tento film těšil, tak jsem ho stěží dokoukával a chtěl jsem ho i předčasně vypnout. Celé to ztratilo kouzlo prvních dvou filmů a i když je na začátku vše vysvětleno, příběh jede v tak nějak uřvaném patosu a nudném vyprávění. Pár scén je vtipných, konec celkem povedený (i když opět otevřený), stejně jsem se víc nudil než bavil. A pozor aby náhodou ve filmu neurazili nějakou etnickou skupinu, to se před ní div nebudou plazit. Ani dabing není tak peprný jako dříve a chybí mi zde dobové nářečí, jako u předchozích filmů. Za mě 15% a doufám, že už další díl nebude. Zklamání roku. :(

Cyborg (1989)

Dříve, jsem tento film více žral. Dnes už mě ani přes nostalgii moc nepřitahuje. Je to spíše průměrné akční béčko, které ničím nepřekvapí a místy i nudí. Za mě 50% :)

Max Payne (2008)

Povedený akční film s pochmurnou atmosférou, zajímavým příběhem a krásnou Milou Kunis. Podle hry nemohu soudit, protože jsem hrál až třetí díl. Jako film to funguje a příběh mě chytil i přes pomalejší tempo vyprávění. Za mě 80% :)

Kickboxer: Vengeance (2016)

Průměrný Martial-art film, který rozjíždí novou sérii a nemá se starou nic společného. Van Damme zde hraje jinou roli. Hlavní hrdina je sympaťák. Hodně mě potěšila řada skutečných mma bojovníku, ale ty mají spíš vtipné role (zvlášť, když je člověk zná a ví, co dokážou). Příběh je hodně podobný prvnímu a ničím nepřekvapí. Některé fighty jsou povedené, ale většinou to kazí rychlá kamera. 80% :)

UFC Fight Night: Cyborg vs. Lansberg (2016) (pořad)

Pepey vs. de la Torre 4,5* Pěkný, celkem jednostranný zápas ukončený submisí. .......... (15) Santos vs. Spicely 4,5* Tak pro mě určitě překvapující výhra. Pěkná submise. ............ Trinaldo vs. Felder 4*Celkem dlouhý zápas ukončený doktorem po velké tržné ráně nad okem soupeře. Dost krvavý zápas. .............. (11) Nelson vs. (15) Bigfoot Silva 4* Pěkný fight ukončený KO? Nevím, spíš TKO. Akorát jsem nepochopil to chování Nelsona. Nakopnutí rozhodčího pěkná kravina. ............. Barao vs. Nover 3* Pro mě nejslabší zápas večera bez ukončení před limitem. ............ Cyborg vs. Lansberg 4,5* První kolo taková přetlačovaná u pletiva a pak, když se zdálo že bude druhé kolo stejné, přišel takedown a brutální krvavé TKO. .............. Pěkný event kterému dávám 85% :)

Živý terč 2 (2016)

Já jsem spokojený. Oproti prvnímu dílu zde přibylo pár parádních soubojů s Adkinsovými parádičkami. Také se mi líbí výběr místa na lov. Film není nikterak návazný na předchozí film. Je natočený svižně a má i pěkné akční scény. Za mě spokojenost a dávám 80% :)

Admirál (2015)

Hodně silný příběh se spoustou emocí nenechá vydechnout po celou dobu stopáže. Osobně jsem nečekal tak výpravný velkofilm a příjemně mě překvapilo, jak skvěle vypadají námořní bitvy s desítkami lodí. Efekty mohou spláchnout kdejaký Hollywooďák. Akce je zde opravdu víc než dost. Co se týče příběhu, tak ten nám ukáže nejen soukromí de Ruyterovi rodiny, ale i rozepře ve vládě a zrádné intriky. Všechno to dění vyzdvihuje skvělý soundtrack. 90% :)