Mary a Max (2009)

Nádherný příběh dvou zcela rozdílných lidí a světů, což je ostatně i animačně moc pěkně a přitom jednoduše rozděleno a ukázáno. Animace se mi líbila velmi. Je to něco na styl Fimfára. Celý příběh je naprosto okouzlujícím stylem odvyprávěn a obrovskou pochvalu zaslouží český dabing, který je zde jedinečný. Moc se mi to líbilo. Možná by se dalo říct, že s přibývající stopáží se film lehce táhne a stereotypní, ale vzhledem k tomu, že má pouze 89 minut to není zcela zásadní problém. Zkrátka, kdyby mi šlo plakat, tak bych tady určitě nejednu slzu zanechal. Kdyby ovšem neplatí na csfd.cz a ani v životě, takže zůstanu pouze u konstatování, že je to dojemné a že musím dát 4*.

Černá kočka, bílý kocour (1998)

,,Jebu tě! Žer hovna!" Tak mi moji milí přátelé z bývalé Jugoslávie rozšířili zase obzory. Tohle jsem totálně nečekal. Pravá nefalšovaná cigánská jízda plná spousty sprostých slov, alkoholu a černých hlav. K tomu všemu nádherný přenádherný soundtrack plný melodií a písní kočovníků, kteří to dotáhli až do našich krajin a bohužel se jim u nás zalíbilo. Všechno je to tak strašně energické, že i redbull s finskou vodkou je proti tomuto žlutá sodovka. Na další film od Emira Kusturice si už nejspíš nikdy čas neudělám, ale za tento skvost má můj respekt a uznání. Naposledy jsem se podobně zasmál u Diktátora(toho nového). 4*

60 sekund (2000)

Přišlo mi to, jako by se Dominic Sena snažil napodobovat Michaela Baye, ale prostě mu chyběly prostředky a trocha toho talentu. Příběh je zde hrozně laciný a hodně se divím zdejší oblíbenosti. Rovněž se divím hereckému obsazení, protože tady bych čekal něco naprosto jiného. Úsměvných hlášek je tady skutečně jen pár. Spíše většinu filmu pohltila nepříjemná nuda. Prostě jsem čekal mnohem víc. Docela mě to zklamalo. 2* dávám asi jen za pár pěkných bouráků.

Nezapomeň na mě (2010)

Docela dlouho jsem zhlédnutí tohoto snímku odkládal. Docela zbytečně. Čekal jsem naprostou nudnou sračku, ale zase tak špatné to nebylo. Mile mě překvapil Robert Pattinson, protože až do zhlédnutí tohoto snímku jsem si ho neuměl představit v jiné roli než je role toho homoupíra z filmu, o kterém už jste jistě slyšeli. Ostatní výkony překvapivé nebyly. Akorát byl docela nemalý fail, že Pierce Brosnan hral Pattinsonova taťuldu. To jsem nemohl rozdýchat a každý záběr vypadal dost komicky. Ale celkově je to v rámci mého neoblíbeného žánru slušný nadprůměr. A především...Film končí krásným happyendem!! 2*

Mr. Bean (1990) (seriál)

Tak dnes už se těm vtípkům neměju jako kdysi, ale stále má Mr.Bean takové zvláštní kouzlo. Mr. Bean je vybudován na takovém tom nejangličtějším anglickém humoru, který já osobně docela můžu. Co víc k tomu psát. Asi každý Mr. Beana někdy viděl v akci, takže alespoň mlhavě tuší o čem mluvím. Ale Rowan Atkinson je v civilu naprosto normální, dokonce bych řekl, že nadprůměrně inteligentní, což jeho umění ještě umocňuje. Jeho grimasy jsou prostě úžasné...

M*A*S*H (1972) (seriál) odpad!

Když to tehdy dávali v televizi, byl jsem ještě docela malé kuřátko a genialitě seriálu jsem nejspíš nerozumněl. Takže jsem si ho docela rychl stihnul totálně znechutit. Chuť na další zhlédnutí už jsem v sobě nenašel, ale seriál byl stále vysílán tak často, že jsem ještě pár minut z různých dílů viděl. Tam mi unikal v první řadě ten humor. Takže zatím tady nechám odpádek, ale když si tak pročítám zdejší chvalozpěvy, tak se klidně, v hodně vzdálené budoucnosti, může stát, že si pustím seriál pěkně od začátku.

Deník Bridget Jonesové (2001) odpad!

Film je předvídatelný jako prase. Asi zhruba v 5. minutě je vám jasné, jak to celé dopadne. Má to být prý komedie. Nezasmál jsem se ani jednou. Jediné čemu se eventuálně zasmát dalo, bylo to tříchodové menu. Zejména pak modrá polévka, kterou se všcihni báli začít jíst a čekali až tak učiní ten druhý. Teď k hercům a herečkám. Renéé Zellweger, na které celý film stojí, je neuvěřitelně ošklivá ženská. Nedalo se na ni dívat. Colin Firth byl opět skvělý. Ten je ale výborný všude. Hugh Grant nezklamal. Ve zbytku herců a hereček už jsem nenašel nikoho, kdo by mě sral. Myslím si však, že když vás sere hlavní postava, tak vás film nemůže už nijak ohromit. Celkově bych to viděl na takový pěknější odpádek, protože podobně orientované filmy prostě v oblibě nemám.

Terminátoři (2009) odpad!

Docela sračka. Co blázním...Docela? Vždyť to je sračka totální. Nějací roboti, kteří vypadají jako čuráci bojují proti takové té klasické americké hrstce přeživších, která vypadá jako čuráci taky. Kdo myslíte, že zvítězí? No přece čuráci. Fakt film totálně o hovně. Nedívejte se na něj, je to vážně naprostá sračka. ODPAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Audrey Hepburn je tady docela roztomilá mrcha. Už jsem ji měl možnost vidět ve více filmech a teď si ji už vážně musím zařadit mezi oblíbenkyně, protože dobrých hereček je mnohem méně než dobrých herců. George Peppard, do této chvíle herec naprosto neznámý, si vedl rovněž dobře. Příběh už mě tedy tolik nezaujal a docela se divím, že se tady v hodnotících najde někdo, koho vůbec dojal. Ale ta jedna chlastačka byla docela fajn. Celkově to není špatné, ale s ohledem na moje hodnocení dalších filmů prostě nemůžu dát více než 2*. Prostě v pohodě to člověk doukouká. Moc se nenudí, ale že by se nějak závratně bavil, tak to ani náhodou.

Gladiátoři (2010) odpad!

Ani pořádně nevím, jaký druh zoufalství mě dohnal k takovému nezodpovědnému činu, jakým bylo zhlédnutí této sračky. A to slovo sračka se asi nehodí nikam lépe než sem. S tím obsahem si tady nejspíš někdo dělá pořádnou prdel. Taková hovnovina asi jen těžko mohla dostat jakékoli ocenění. Tím spíše určitě ne ocenění za vynikající kvalitu zpracování, protože tento film je buzerantský, čurácký, debilní, dementní, hovnový, kurvoidní, megasračkoidní, posraný, pochcaný, poblitý, retardovaný, šulinovský, teploušský, vaginální, zkurvený a možná ještě nějaký. Jenom vím, že rozhodně není kvalitně zpracovaný. Taková debilní sračka a ještě to ti idioti udělají tak dlouhé. Tohle je naprosto amatérská záležitost a moc se divím, že tu chybí ta závorka s obsahem ,,amatérský film". Připadá mi to, jako by někde v italském blázinci dostali pacienti volno a to následně využili k tomu, že by se někde na paloučku u lesa zhulili a ještě k tomu ožrali, dali by si do toho také nějaký ten marocký hašiš a zašli na houby bez houbové knížky a nějakýho hovnoksichta by potom napadlo, že by si mohli třeba natočit něco jako film. Tvůrci neměli ani špetku soudnosti. Museli totiž vědět, že to co stvořili je naprostá sračka, která za žádných okolností nemůže dostat příležitost spatřit světlo světa. Přesto se tahle sračka dostala až ke mně domů. Možná se jedný o nejdebilnější film všech dob... Odpad je tady vlastně obrovskou poctou, kterou si ani nezaslouží.