Perverzáci (2011)

Perverzáci. Název a obsah slibovaly mnohé. Přitom se jedná o debilní béčkovou záležitost s naprosto příšernou kamerou a debilním střihem. Mile překvapí britské prostředí, protože sem byste podobné záležitosti rozhodně nezařadily. Slibovaní perverzáci se samozřejmě neukážou. Zdejší hrdinové provádí zcela běžné lidské činnosti. Nevidím to prostě na více než 1*, protože kvalita snímku je opravdu úděsná a film působí totálně amatérsky.

Profesor v ringu (2012)

Jednou jsem se zasmál. Zbytek nestojí za řeč. Film je neuvěřitelně tuctový. Na počátku je drsný učitel, který vyměkne hudbou místního sboru a vydá se zrealizovat nezrealizovatelné. Tohle se děje pouze v amerických filmech. Samozřejmě nechybí nějaká romantická vsuvka. Brzy filmu dojde dech a člověk si bude přát, aby co nejrychleji skončil. 1*

The Loved Ones (2009)

No, nebudeme přehánět. Zase tak úžasné veledílo to nebylo. 4x jsem se od srdce zasmál. Úvod do děje působí superamatérským dojmem. Když má dojít k řežbě, tak kamera nenápadně koukne jinam. Vychválení si zaslouží pouze veškerá hudba, která byla dle mého neodborného názoru zvolena ideálně. Dále se mi strašně líbilo, že frajer s propíchnutými chodidly a do hlavy vyvrtanou dírou dovedl bolest zcela ignorovat a prakticky nebyl ničím limitován. Celkově se mi film moc nelíbil. Je to taková netradiční kombinace totálně debilní teenagerské sračky a solidního horůrku. Bohužel, ta hororová složka nijak výrazně nepřevyšuje tu sračkoidní teenagerskou. Je opravdu hrozně špatná. I na protinožce. Navíc mě neuvěřitelně sral hlavní hrdina, a to přežití jsem mu příliš nepřál. Dávám tak slabé 2*, jak jen je to možné.

Bruno (2009)

Opravdu prvotřídní nářez. Sacha Baron Cohen si roli buzeranta dokonale vychutnává. Schéma i humor jsou na stejné úrovni jako Borat. Tento humor já vskutku můžu. Dlouho jsem se u komedie tolik nenasmál. Některé scénky jsou bránicitrhající. Docela mě udivuje zdejší proklatě nízké hodnocení. Zdejší hlupáci zkrátka nedovedou docenit kvalitní komedie. Mnohem raději mají trapné romantické ,,komedie", které s humorem nemají nic společného. Za sebe dávám 4*, protože méně si tento film rozhodně nezaslouží.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Tento film je tedy řádná píčovina. Ovšem píčovina s několika solidními momenty, které by se ovšem daly spočítat na prstech jedné ruky a ani byste je nemuseli využít všechny. K dokoukání jsem se přemáhat nemusel. Film není nudný, nicméně není ani vtipný. Herci jsou nezajímaví až debilní. A pokud tu byl nějaký úmysl přijít s nějakou myšlenkou, tak vyzněl někam do ztracena. Za sebe dávám 2*.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Docela mě zklamalo, že tento film není vůbec vtipný. Vzhledem k tomu, že se honosí zařazením mezi komedie, tak jsem měl dost důvodů nějakou srandu očekávat. Bohužel zdejší emzák je strašně přízemní a od jeho dvou retardovaných kamarádů se mnoho srandy čekat nedalo. O vyloženou nudu se však také nejednalo. Takové velmi slabé 2*.

Ilsa: vlčice SS (1975)

Kvality snímku jsou bídné, neboť se ho neujal dostatečně zvrácený režisér. Snímku jistě ubírá na kvalitě i provedení různých mučících technik a naprosto nevěrohodné krve. Naštěstí je Dyanne Thorne dostatečně půvabná herečka a v nacistické uniformě jí to prostě sekne. Bohužel byla přehnaně mrduchtívá, což ji v celkovém součtu stálo samotný život. Film velmi brzy začne nudit, protože asi za 10 minut zjistíte, že nemá už co nabídnout, a tak jede v cyklu mrdačka-mučení-plánování útěku-mrdačka-mučení-plánování útěku. Na závěr se dostaví odfláknutá pomsta a je hotovo. No, upřímně jsem si od filmu sliboval mnohem víc. Nebyl jsem v jeho průběhu ani 1x zhnusen, což je příšerná vizitka. Kampak se to hrabe na Prasoliniho Saló aneb 120 dnů sodomy. Tohle byl hodně slabý odvárek. Za ženství hlavní hrdinky dávám jednu hvězdu.

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

To je vážně dobrý snímeček. Trošku mě mrzí, že chybí záběry na ochablé pyje, ale jinak se jedná o skvostnou zábavu a velmi zajímavý nápad. Konec nemá chybu. Zkrátka snímeček ze života. Ženy potvrdí.

Horká hlava (1979)

Srandy se člověk prakticky nedočká, ale jedná se o velmi milý a málo známý snímeček. Místní úchyly jistě nepotěší zpráva, že k plánovanému znásilnění samozřejmě nedojde. Ono takové znásilnění není vůbec žádná sranda. Všechna čest před těmi, kteří se přemohou a bez projevu lítosti si svojí slabší oběť podají. Náš hrdina si tedy místo znásilnění vychutná alespoň všechny, kteří se na jeho křivém usvědčení podíleli. Celkově se nejedná o žádný zázrak světového formátu. Vyloženě špatné to ovšem také nebylo. Lepší 2*.

Road Trip (2000)

Zřejmě se u filmu nebudete řezat smíchy, ale každý si jistě najde několik povedených momentek. Jedná se spíše o mírnější humor a tvůrci se nepouštěli do přehnaných fekálností, což někdo může postrádat a jiný to třeba uvítá. Ústřední pětice byla zvolena náramně. Nenudil jsem se ani vteřinku. Co víc se dá od podobných filmů očekávat? 3*