The Mandalorian - Season 3 (2023) (série)

Stále dostatočne dobré, no rozhodne nie tak dobré, aby človeku padla sánka. Každopádne, stále lepšie ako Star Trek, o tom sa ani nebavme ;)

Shazam! (2019)

A k tomuto robili pokračovanie?

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (seriál)

Hodnotné najmä z pohľadu prezentovania informácii či dát. Samotné spracovanie mi však príliš nesadlo. Popravde, ani som nevedel rozlíšiť, kedy nastal zlom a prešlo sa z inscenačných pasáží na autentické a naopak. A vlastne celkovo, mi tento dokument neprišiel nijak mimoriadne kvalitne prevedený. Nevadí, samotné informácie sú ale hodnotné, a to je základ.

StB: Přísně tajné! (2022) (seriál)

Problémom tohto dokumentu je fakt, že sa nedrží striktne tématu a mieša minulosť s prítomnosťou, pričom pri podaktorých epizódach si dovolí nie len fabulovať, no dokonca dáva priestor ľuďom, ktorí sa v dobe dnešnej, podieľajú na totožných špinavostiach ako komunisti v minulosti. Keby ste dodržali štruktúru, mohol to byť veľmi solídny projekt, ktorý mohol dnešnej generácii mnohé veci ozrejmiť bez zbytočného pátosu. Poslednú epizódu vnímam ako žart, lebo inak sa ani nedá. Keby bola Piussi pod drnom, obracala by sa v hrobe ..

StB: Přísně tajné! - 1989 (2022) (epizoda)

Či už bol 17 november ojeb, alebo nie (pričom skôr áno), zásah vtedajších "Vébéčkárov" bol ďaleko cez mieru únosnosti, akurát je strašná škoda, že dodnes nie je známe, kto samotný rozkaz dal, a teda kto je zaň zodpovedný. Lebo toho potom bolo treba ujebať obuškami ..

StB: Přísně tajné! - Punk a StB (2022) (epizoda)

Bez urážky, ale ako nie som fanúšik komunistov, tak ma rozhodne netrápi čo bolo s nejakými fetkami, ktoré sa nevedeli zaradiť do spoločnosti. Tí mi vadili vtedy a vadia mi aj dnes.