Okresní přebor (2010) (seriál)

Ten kto hrá futbal (na hocijakej úrovni) - chápe. Ostatní sa budú len snažiť pochopiť ..

Warrior (2011)

Dvaja bratia žijúci odlišné životy sa na konci príbehu stretnú aby opäť žily ten spoločný. Jeden z najlepších filmov zo športovou tématikou aké som kedy videl. Lepší už asi bol len snímok Vzpomínka na titány. Niet čo dodať.

Atrocious (2010)

Skoro všetko až na samotný záver filmu vrátane rozuzlenia stálo za prt. Film ktorý som vlastne pozeral len preto lebo som sa neskutočne nudil a sťahoval som snáď každý horor čo mi prišiel do cesty. A obanoval som ..

La posesión de Emma Evans (2010)

Dalo sa. Nič extra ale dalo sa to RAZ pozrieť. Dej ma prekvapil, samotné rozuzlenie ušlo. Taká pohodička pred spaním :) Nečakal by som nič extra a tak som nebol ani veľmi sklamaný. Farárko si robil kariéru na natáčaní posadnutej neteri a udržiaval ju v tom do vtedy kým nemal dostatok video nahrávok. Celkom dobrý nápad :D Len zabudol že steny majú uši a diabol počuje všetko ;)

Poslední vymítání ďábla (2010)

Horor pri ktorom síce netuhne krv, ale rozhodne to nie je film pri ktorom človek mrhá minútami času. Dej sa rozbieha skutočne pomaly a záver zas má tak rýchli spád že sa vám môže zdať že nudných záberov bolo viac ako tých čo mali zaujať. Jedna zo scén je ale veľmi dobrá, ktorú som ešte v žiadnom horore o vymetaní nevidel a milo ma prekvapila.. " Keď nič nepovieš najbližších 10 sekúnd, nechám to dievča ísť ..." Pritom stačilo vydržať.

Je to i můj život (2009)

Sem tam sa objaví snímok, ktorý vás prinúti zamyslieť sa o živote ktorí žijeme. Rozmýšľate nad tým, aká je vlastne jeho podstata. Tento film je pre skupinku ludi, ktorí majú odvahu a silu zmieriť sa aj s takou skutočnosťou, že k životu patrí aj druhá strana - teda smrť. Za posledné roky jeden z najlepších filmov aké som videl.

Porota (2003)

Presne podľa môjho gusta!!Nie lepšie ako film Rainmaker, slza mi nevypadla, ale klobúk dolu. Myslím, že v mojej zbierke filmov si určite nájde svoje miesto ako párok v rožku s horčicou. Tieto filmy vždy donútia zamyslieť či je záujem jednej osoby alebo nejakej spoločnosti dôležitejší a väčší ako myslenie "nás všetkých obyčajných ľudí" stojacích ráno v potravinách v rade na čerstvé pečivo. Bohužiaľ je síce realita úplne iná ale ako rozprávka na dobrú noc vôbec nie je zlá :)

Štěstí na dosah (2006)

U mňa omnoho lepší film ako "Seven pounds" . Neskutočne dramaticky, smutný a navyše s rozprávkovým koncom. Zapôsobil na mňa ako štrikovaní rolák v 40 ˇC horúčavách na tele mladej aziatky. Proste malo to šmrnc, čo vám poviem - slzička padla až na dno litrového pohára. U mňa film s veľkým F ..

Nebojte se tmy (2010)

Nezapínajte to. To je katastrofa. Jedna * za strašidelný dom, ktorý sa ako jediný snaží dávať tomuto filmu atmosféru. Sám to ale viditeľne nezvládne, lebo vložiť do neho "chobotničky z druhého patra" ktoré majú za pomoci šraubovákov okrádať deti o mliečne zúbky, tak to je ostuda toto ! ! !

Mother's Day (2010)

Kurv.........a !!!! Tak toto bola pecka. Ak sa aspoň trošku viete vcítiť do situácie našich hrdinov tak dostanete presne to co chcete. Ja som mal chuť zabíjať ešte len sa tam pani matka objavila. Pripomínala mi vychovávateľku zo škôlky ktorá ma neustále nútila jest mliekovú polievku. Komu sa páčil film LAST HOUSE ON THE LEFT alebo nemenej slávny I SPIT ON YOUR GRAVE, určite si príde na svoje. Celý film budete držať palce partii, ktorá je pod tlakom psychicky narušenej rodinky. Nemenej narušenej ako v seriály Tisíc a jedna noc.