Tokijský tulák (1966)

Něco mi uniklo, ale bylo cítit víc než se dalo vidět. Druhé promítání jisté.

Japonská mafie (1974)

Kombinace Noirovky spolu se samurajským filmem ? Sydneymu se to podařilo a to na výbornou !

Sanjuro (1962)

Souhlas s Djkoma. Pro mě též nejlepší a nejpropracovanější Kurosawa. Toširó Mifune je nehoráznej řezník a pro mě jeden z nejpůsobivějších herců vůbec.

T2 Trainspotting (2017)

Odvrácená strana mince, opice a zjednodušeně dopad všeho, co se stalo v prvním díle.

Duch ve stroji (2017)

To co mi chybělo pochopit v originále z 1995, mi tady bylo vysvětleno. Efekty, akce a hudba prostě bomba. Lituji, že jsem nešel mrknout na tuhle bombu do kina. Scarlett sexy (i když je pravda, že mohla být ještě víc) a Takeši Kitano i s málem prostoru na sebe skvěle upozornil !!

Vetřelec: Covenant (2017)

Celou dobu jsem čekal, až se to rozjede a ono to mělo najednou končit. Určitě propracovanější než Prometheus, ale méně zábavnější.

Diagnóza: Šampión (2015)

Životopisným filmům prostě nahrávám. Navíc Will Smith to myslím utáhl skvěle. Poslední dobou má na bedrech psychologické až depresivní filmy. Já myslím, že s přibývajícím věkem mu to i sedlo. Už to není akční mladík jako ve Fresh Prince.

Day of the Fight (1951)

Nejpovedenější z Kubrickových krátkometrážních začátků.

The Seafarers (1953)

Protagonický utahaný dokument, kde asi po zhlédnutí to nejlepší, co uděláte, že se přidáte k námořnictvu. Tohle se Kubrickovi moc nepovedlo