Zabiják & bodyguard (2017)

Akční nářez, kdy vtipné narážky střídají zábavné střílečky a vy se prostě nedokážete ani na vteřinu nudit. Bomba !

Pobřežní hlídka (2017)

Odreagovačka jak má být, ale hloupá až to občas bolí. Skvělý soundtrack a nápady, Rock klasika, Efron v poho a holky super.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Skvělá akční stylovka ve stylu Jasona Bourna nebo Johna Wicka. Příběh zbytečně nadmíru propletený, který malinko kazí tu přímočarou oddychovou akci.

Dunkerk (2017)

Syrové peklo na moři. Nolan exceluje a přenáší obrazové i zvukové, pro nejsilnější vystínění hrůzy 2 sv. války. Update 30.8.2020. Nolan a jeho hra s časem u všech 3 propojených částí příběhů je tak napínavá, že spolu s excelentním obrazem vás od filmu neodlepí dokud neskončí. Jedná se tu určitě o jeden z nejlepších válečných snímků všech dob, protože svou syrovosti a detaily vás vtahuje a vy můžete téměř cítit tu hrůzu, kterou britové s francouzi sami pocítili během stahování se z mola. Tom Hardy tu má opět masku na ksichtě a to je záruka kvality.

To (2017)

Po Wannovkách je tohle jeden z mála hororů, který proráží přes ostatní s naprostou pýchou. Démonických scén na samotném začátku tu bylo nespočet a já byl v sedmém nebi. Hudba se se vysloveně zarívala pod kůži a já se těšil na každý projev hrůzy. Je to můj druhý horor po Annabelle 2, který jsem měl tu možnost vidět v kině a musím říct, že na horory do kina je někdy lepší chodit ve dvou...

Thor: Ragnarok (2017)

Totální nářez. 70.tkový tón plný barev a zábavnější než první Avangers.

Já, padouch 3 (2017)

Už velmi slabé. Raději mělo vzniknout pokračování Mimoňů. Dopadlo by to lépe.

Temná věž (2017)

Čekal jsem víc efektů a akce, ale i tak to mělo svoje kouzlo.