Akta X - Excelsius Dei (1994) (epizoda)

Nebudu lhát, ten konec, proč najednou odešli, jsem vůbec nepochopila. Ale celkově mě ten díl bavil, koukám, že podle komentářů budu v menšině. Je taky pravda, že k Mulderovi se mi odmítání případu fakt nehodilo, se Scully si tu prohodili role.

Akta X - Červené muzeum (1994) (epizoda)

SPOILER!! Nevím, možná jsem už přeAktaXovaná, ale nějak mě to netáhne. Divná sekta, která je vlastně jen falešnou udičkou. Kombinace všeho možného. Netvrdím, že to nedává smysl, ale možná méně je někdy více.

Akta X - Ohnivák (1994) (epizoda)

To, že jedem dál jako by se Scully vlastně nic nestalo... nepamatuje se a basta... je pro mě fakt zklamání. Stejně jako další díl a nákazou v malé skupině lidí na odříznutém místě.

Akta X - Jedním dechem (1994) (epizoda)

Jsem ráda, že je Dana zpět, i když jsem popravdě čekala jinačí ántré. Taky je pravda, že většinu jejích scén si pro sebe ukradla její ňadra dmoucí.

Akta X - Trojice (1994) (epizoda)

Tohle mi opravdu nesedlo. Perrey Reeves je opravdu krásná ženská, ale například při seznámení s Mulderem mluvila jak degen a já tak jen těžko mohla uvěřit v uhranutí a to šeptání do oušek tak vyznělo směšně. No zkrátka mě to nebavilo.

Akta X - Výstup (1994) (epizoda)

Nevyspalej Mulder se vydává na záchranou misi. No a já jsem zvědavá na chvíli, kdy se nám Dana vrátí!

Akta X - Duane Barry (1994) (epizoda)

Tak kecá nebo nekecá? To se vám nejspíš v průběhu epizody bude honit hlavou.

Akta X - Nespavost (1994) (epizoda)

Dobrý nápad. Povedený konec. Za mě zatím nejlepší epizoda druhé řady.

Akta X - Krev (1994) (epizoda)

Našeptávající stroje mě moc neberou. Přesto to není úplně špatná epizoda. Postupně vzrůstající paranoia pána ze začátku opoceně vyvrcholila a můžeme jít spát.

Akta X - Hostitel (1994) (epizoda)

Ekl epizoda u které se jednomu zvedá kufr.