Krvavý potok (2009)

Film mě zajímal hlavně kvůli Dominikovi a tak sem nedostal skoro nic no spíš vůbec nic.

Náhradníci (2009)

Tenhle pokus se určitě nemohl ani líbit hercům což pak taky odpovídalo na kvalitě která měla kapku dobrý nápad ale vůbec mě nebrala a proto chválím jen maličkosti.

Země bez zákona (2012)

Tohle je dost jiné kafe těžká doba alkohol a dost dobří bratři i když u jednoho stojí dost velké štěstí se musí poprat se vším co přijde a tak nás čeká velká zábava v podání skvělých akcí suprového děje protože tohle je dost parádní záležitost a já sem si to dost užil.

Veřejní nepřátelé (2009)

Gangster styl v plné krásné akční podívané který je celkem slušně dlouhý na zajímavý příběh a i když nerad to říkám ale až druhá šance mě přesvědčila dobrém filmovém zpracování.

V úzkých (2009) odpad!

Další pro mě nevyužitá sračka a ještě jich hodně poznám je škoda že film v sobě nemá aspoň špetku pro hvězdu.

Návrat domů (2009)

No chlapče na jednu stránku je to kost nač si stěžovat na druhou tě chápu v pohodě thriller.

Nebezpečná přání (2002)

Nic nového jsem nedostal pod sluncem podobných pokusu už bylo a bude.

Vanishing on 7th Street (2010)

Tady jsem čekal hodně nápad byl pro mě hodně zajímavý a tak jsem se dost solidně těšil no ale přišlo bolestivé zklamání což mě dost mrzí tenhle film měl velký potenciál, sere mě že se mohlo toho tolik vytřískat na tohle téma je to škoda.

Temnota (2002)

Umě se bohužel nepovedlo nic co film údajně nabízel.