• Western

Straight Edge Kegger (2019)

STRAIGHT FUCKING EDGE Ačkoliv nebyl Brad zrovna bůh ví jaký herec a charisma z něj taky úplně nepřekypovalo, tak se filmu až do finálové řeže v domě dařilo držet si slušnou laťku. Bohužel to finále je hodně nepovedené a sráží tenhle film na kolena a to je škoda.

Wednesday (2022) (seriál)

Jak se přidává šestá hvězda? Tenhle seriál mi vyrazil dech. Zatraceně návyková záležitost. Wednesday aka chodící mrtvola a její spolubydlící duhová princezna mě neskutečně bavily a já se nemůžu dočkat další série.

Dvojí život jedné rodiny (2022) (seriál)

Do seriálu jsem šel s představou o punkové rebelii, ale to co se z něj vyklubalo jsem nečekal. První díl mě navnadil. Už úvodní řežba v podání Motorhead dávala tak nějak tušit o co půjde. Na závěr této epizody si Oktay střihl ještě Sida Viciouse a já s velkým očekáváním šel do dalších epizod. V těch však punkovou muziku neuslyšíte a scény, kde si Oktay přilepí čerokéze (facepalm) byly paradoxně nejslabší. Hudební doprovod i přes totální absenci punku je vlastně zmáknutý dost dobře. Určitě to stojí za to.

Netvor (1985)

Na nízko rozpočtový film má tento snímek vynikající výpravu, kostýmy, nasvícení, modely lodí a i to monstrum vypadá skvěle. Scénář měl určitě myšlenku, ale ta se ve výsledku moc nepovedla. Možná kdyby se toho chopil jiný režisér. Co mě však zaráží, tak jsou zvuky blasteru ze Star Wars, které zde používají pro zvuky kosmické lodi. Škoda. Mohla to být kultovka.

Eliminátor (1986)

Are you kidding me? Tohle byla naprostá pecka. Cyborg, ninja, honička se speederboardama, hláškující dobrodruh a neskutečná Denise Crosby. Zamiloval jsem se do ní hned jak se objevila na plátně a až do konce filmu jsem z ní nespustil oči. Už vím jak se holky cítily, když se v Titanicu objevil Leo.

Kořist (2019)

Výborný koncept. Podle hodnocení jsem od filmu mnoho neočekával a díky tomu jsem byl příjemně překvapen. Podle úrovně triků lze vyvodit, že se jednalo o low budget projekt, který však film vyvažuje obsahem. Garoři jsou všude a nikdy nevíte, kdy se nějaký objeví a pokusí se našim hrdinům ukousnout kousek masa z jejich těl.

Vymítač ďábla III (1990) odpad!

Totální splácanina, která nemá hlavu ani patu. Chudák George C. Scott. Účast v takovém nesmyslu si opravdu nezasloužil. Chtěl bych dát aspoň hvězdu, ale nemůžu najít žádné místo, kde by film zabodoval.

Démoni (1985)

Je to trash jako hovado, ale má své momenty. Muzika, drsňák Tony s vystřelovákem, punkáči a samozřejmě motorka s katanou! Jen jsem teda nemile překvapen, že na italský horor z osmdesátých let, je zde jen jeden cecek.

The Midnight Man (2016)

Promarněný potenciál. Začátek filmu i koncepce hry mi přišly skvělé, dům působil výtečně, ale pak film začal působit dosti amatérským dojmem, postavy se začaly chovat hloupě a z démona šel čím dál tím menší strach. Půlnočnímu muži by spíše slušelo, aby po zhasnutí svíce začal své oběti nahánět a zabíjet, než aby jim jen ukazovat jejich obavy. Mohl z toho bejt horor jako prase, ale místo toho je z něj jen malej čuník co se válí v blátě.

Farming (2018)

Vůbec se neděste zdejšího hodnocení, které sráží tvrdí filmový kritici (bonsetti, Sertourius, Winnerone a Gryphon). Hlavní hrdina zažívá dosti traumatické dětství a za každou cenu se snaží zapadnout. To je vlastně celé, chvílemi až děsivé. Pokud máte rádi filmy o skinheads, tak Vám tento kousek rozhodně nesmí uniknout.