Aquaman (2018)

Nádherný vizuál a vtip, slušné obsazení, to není málo.

Útok z hlubin (2018)

Gerard stárne s gracií a já s mírným zděšením, no, lžu, velkým zděšením viděla mého oblíbence Nyqvista, kterak se mi před očima ten kdysi krásný chlap ztrácí...život není fér. Jinak ligiku filmu moc nehledejte, jen si užijte skvělou vojenskou techniku a akci.

Vikingové - Nejstrašnější věc (2019) (epizoda)

Flokiho parta na Islandu prořídla nehezkým zpùsobem a tak doufám, až se filmové počasí umoudří, že se vrátí ke svým méně zbožným přátelům a snad též jejich krásná, teď bělovlasá královna.

Velká hra (2017)

Musím předeslat, že jsem nikdy Jessicu Chastain nemusela. Pořád mám z ní vizuální dojem, že z ní opadává suchá kůže a minimalistickým líčením ten dojem ještě umocňuje. No ale tady to bylo jiné, viděla jsem krásnou s typickou bambulí na nose, a byla to nejen žena vamp, ale také žena, které to neuvěřitelně pálí a dokáže si stát na svém. A když ke Costnerovi, který stárne s neuvěřitelnou grácií, přibyde Idris Elba, nemůžu už žádat víc. Velmi slušný film.

Rozpolcený (2016)

Před McAvoyem jsem jen smekla.

Venom (2018)

Skvělý Hardy a porce nenáročné zábavy, dobrá oddychovka.

Válečník (1965)

Velice mne rušila předramatizovaná hudba, ale tehdy zkrátka to tak bylo, hudba velice silně podtrhovala děj. Jinak slušný Heston a zajímavé reálie středověkêho Normanska. A začalo to chtíčem a láskou a vygradovalo v boj.

Poslední království - Série 3 (2018) (série)

Uhtred je prostě válečník se svými klady a zápory, životními ztrátami a průšvihy, ale to, že vymete s královskou Výsostí chodbu, to je síla. A další malér...po shlédnutí třetí řady jsem navýsost spokojená. Scéna s nemocným králem byla perfektní, boje též. Zkrátka seriál o tom, že pro svoji čest si klidně natlučete hubu, i když cena je vysoká.