Zametač stop (2007)

Ke čtyřem hvězdám trošku něco chybělo, snad víc akce, ale obsazení velmi dobré. Pokud je film opravdu inspirován skutečnou událostí, zrovna psina to nebyla. Film je film, ale život je jinde.

Dívka v parku (2007)

Bohužel mi to přišlo trochu roztahané, ale kdo jsem já, abych soudila tohle téma...slušná Sigourney i Kate Bosworth.

Knězovy děti (2013)

Hořkosladký příběh z Dalmácie, kdy se nejdříve pobaveně usmíváte, ale na konci sakra zvážníte.Co všechno život nepřipraví mladému knězi, který v dobré víře zachování porodnosti na ostrově začne propichovat se svým kamarádem Petrem, prodejcem, kondomy a přiberou si k tomu lékárníka. Typicky balkánská hudba a přímořský kolorit jen podtrhuje bizarnost života i s vážnými důsledky.

Švýcarák (2016)

Možná jsem natvrdlá, ale byla to pro mne jen ztráta času, i když Dano byl docela obstojný.

Také andělé jedí fazole (1973)

Snímek plný malých gagů, kterým vévodí bijec ve formě Spencer, spolu poněkud nečekaně s ukecaným Gemmou, který mu ovšem zdatně sekunduje. Kterak se wrestler a bývalý zmrzlinář zapletou v italské čtvrti s mafií a všichni tušíme, jak to dopadne. Jenže to nic nemění na tom, že snímek je úsměvný, s parádní hravou hudbou a Spencer v ringu vynikající, zkrátka, nenáročná oddychovka.

Michal David 50 - Mejdan roku (2010) (koncert)

Nechápu, ty připitomnělé komenty typu Pan Míša byl zpocenej ... no, kdo nikdy na žádném jevišti nestál, těžko pochopí. Takže, není to můj oblíbený hardrock či speedmetal, ale přátelé, tenhle pán je hitmaker a šoumen, to se popřít nedá. Koncert odsýpal a Aréna zpívala. To není málo!Jo, a jinak kytarista se po R píše měkké I, a pokud pánové vypadali vidlácky, tak trochu ano, jenže kytaristé jsou dobří. Celá kapela byla po muzikanrské stránce sestavena velmi dobře. Tudíž, nemusím ho milovat, ale dobře odvedenou práci není třeba hanět.

Vikingové - Peklo (2018) (epizoda)

Skvělý díl s bitvou, jednou z nejdůležitějších jak pro Sasy, tak pro Vikingy. Jediné, co mi zvedá mandle, je překlad. Protože byli Vikingové, a ne Vikini, nemůžu přeci použít slovo vikinské, třeba lodě. Poslední dobou se to dost objevuje, je to do očí bijící.Tak, po debatě s jedním uživatelem, který měl stejný problém, jsme pátrací akcí zjistili, že to je dobře, že logické odvození od slovního základu se tu mění, těch slov je málo, ale tady to zkrátka platí. Budu s i muset zvyknout, u Ódina !!

Bez kormidla (2014)

Velmi mě to nebavilo a hlavní postavě otce jsem nevěřila nic, vůbec ničím mě nedokázal přesvědčit, Miles Heizer mě nesednul a hudba moc taky ne, škoda.

Kdysi dávno (1980)

Trochu nuda, trochu kýč, trochu sentiment, takové neurazí, nenadchne, jsem trochu na rozpacích. Tak tedy tři hvězdy.