Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Kříž a Vilhelmová byli dobří, jinak pohádka se mi jevila průměrná, peklo působilo velmi bakelitově, kostýmy pochválím, ale jinak docela zklamání.

Albatros (2011)

Takový hořkosladký film o náctiletých a dospělých, o starostech, radostech a touhách, o tom, co život nese a záleží jen na nás, jestli nás semele nebo naopak nastartuje jít dál. A můj oblíbený Sebastian Koch, dobrá hudba, zkrátka slušný film.

Poslední království - Epizoda 6 (2015) (epizoda)

Není nad lásku ke křesťanskému bratru, hlavně hodně stříbra mu dej, krále poslouchej a cti, slepě jemu I církvi věř, nech se ponížit a zapomeň, že tě coby Dána vychovali Vikingové jiným přístupem a s více Bohy. Jen se to dá velmi špatně skloubit. Musím uznat, že děj nikde nevázne a dobře se na to kouká.

Poslední království - Epizoda 5 (2015) (epizoda)

Takhle nějak bych si to představovala nadále, děj I akce ,to vše se perfektně rozjelo. Fuj, to byla hnusná doba...

V peřině (2011)

Ale atmosféra a krásné bezčasé kostýmy, to docela ušlo!

Dospívání po americku (1993)

Život se s lidmi nemazlí a tento film s dějem zasazeným do padesátých let v Americe, ten je toho jasným důkazem, neb je to autobiografie. A velmi povedená, to se musí nechat. Robert de Niro, fantastický křupan se třemi dětmi na kraji městečka a žena se synem, ti to dají dohromady. Synek Leo, neboli Tobias, ten zkrátka stoupne před kameru a vy nevidíte Di Capria, jen toho dospívajícího Tobiase, kterému už to všechno jde krkem. Velmi dobré.