Smrtonosná past 4.0 (2007)

Tohle je přesně typ filmu u ktereho se povede prvni dil a zbytek se odflákne. Smrtonosna past vzikala každy dil s velkym odstupem ale všchny dily staly za to proto tenhle film odivuju a davam za pět

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Starých Českých komedií jsem moc neviděl ale takle se mi moc líbila. Herecké výkony jsou samozdřejmost a humoru tu bylo plno

Vesničko má středisková (1985)

Opět dalši Česka komedie a opět utok na branice. Kdo neviděl Vesničku děla chybu a měl by to dohnat

Avatar (2009)

Velolepá podívaná. Tohle se Cameronovi opravdu povedlo.

Pelíšky (1999)

Devadesátá léta si myslím moc k České kinematografii nepřinesla až na tohle dílo které je opravdu špica. Herci byli vinikající a já jsem se skvěle bavil. Škoda že timhle dílem zkoničila éra výborných komedií a kromě Učastniků zájezdu jsem nenarazil na žadnou u ktere bych se tak skvěle bavil

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Tyhle dila dělaji svět. Opravdu malokdy se stane že dvojka překona jedničku to je jedno plus. A dalši nasledujou. Vinikajici přiběh, trikove sceny, spousta hlášek a hlavně skvěly Arnold v hlavni roli. Kdo neviděl Terminatora, ten jakoby nebyl

Coach Carter (2005)

Tenhle film na mě ohromně zapusobil jak snad ještě žadny film. Nejlepši sportovni film co jsem kdy viděl.

Kulový blesk (1978)

Typicka skvěla česká komedie. Smoljak prostě umí.

Světáci (1969)

Tady mě překvapilo že z tak jednoduchého příběhu vznikne tak parádní komedie plná skvělých gagů. Skvěle jsem se bavil.