Spider-Man: Bez domova (2021)

Další taková ultimátní slátanina od Marvelu, asi tak jako Endgame. Jen tady to bylo fakt o dost horší. Je vidět, že proste padouchové docházejí a nápady na příběhy také, tak se vyhrabávají a spojují filmy z úplně jiných oblastí a aby to nebylo trapné, řekneme, že jsou z jiného vesmíru 😅 Škoda, že dříve Spidermana nehrálo aspoň 10 herců, to by pak teprve byl ten správný guláš. Film vlastně nepřinesl nic záživného, než je hromadu kecání a žvatlání, poté prachobyčejnou 1000x použitou, úplně stejnou akci a efekty, takže zase nic nového a žádný wow. A na konci opět cucačka, to prostě nesmí nikdy nikde chybět. Prostě lovestory až do prdele. A smutné je, že to prostě blbům stačí na to, aby si u toho mohli vydrandit oháňky a dát tomu za 5. Ale to mě vlastně tady překvapuje že? V komunitě filmových znalců a odborníků. Já si myslím, že to stálo za holý kokot.

Matrix Resurrections (2021)

Dlouho jsem si myslel, že tuhle přeceňovanou píčovinu už nikdo neoživí, ale bohužel se stalo. O tom ale, že je to skutečná hovadina vypovídá zdejší spokojenost. 54% je vskutku potěšující. Ale co čekat od dvou bukvic.

Boba Fett: Zákon podsvětí - Kapitola 1: Cizinec v cizí zemi (2021) (epizoda)

Ani na vteřinu jsem nepochyboval, že by se mi to nelíbilo. Velmi unikátní je návaznost na moment, kde vlastně Boba Fett v Episodě VI skončil. První díl, je prostě seznamovací a zároveň už víme, v jakých kolejí to povede. Mandalorian byl startovací článek a ukázal, kdo za tvorbou tohoto seriálu bude stát a jak akční bude. A tak se stalo. Jsem zase na vlně fantazie a rozplývám se.

Candyman: Ďábelský přízrak (2021)

Průměrný fiom na večerní koukání, když jdete spát. Co mě ale mile překvapilo, byla návaznost na první díl. Povedené. Jinak žádná hrůza, ani strach. Herecké výkony po většinou nic moc.

Vzpomínky (2006) odpad!

Sci-fi? Jo aha. Škoda, že jsme se přes satelit nepodívali někomu až do prdele. Nudný kecy a bláboly a vůbec blbost.

Tělo (2012)

Tak tohle je něco neuvěřitelného! Poslední film, který mě zvedl ze židle, byl Saw (2003). Od té dobry jsem vyhledával filmy podobného typu, ale žádný nebyl tak kvalitní. Po čase jsem už nad tím zlomil hůl. Viděl spousty mysteriózních thrillerů, vynikajících. Ale žádný takový nebyl. Jenže dnes.... Jsem se dočkal. Úplné náhodně jsem našel film a ten mě tak napružil, jako kdysi Saw. Je to právě tento film. Moje huba je otevřena úžasem. Velice napínavé celou dobu. Vyvíjí se to směrem, který v závěru sejde z cesty a nakonec ne všechno jinak a divák jen sedí a čumí. Tenhle film nemá konkurenci!

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Lepší než první díl každopádně. Jen zkrátka nerozumím tomu, kde a proč se tam vzal démon, když zemřela holčička. A proc vždycky se věci  musí obalit svatým  hajzlpapírem z bible a uzamknout v domě, kde bydlím 😄🤷