• Pohádka

Jedna noc - Obyčejná smrt (2016) (epizoda)

...a zhruba někde tady se to začíná hroutit. Pokus o love story je prostě trapný a proměna našeho hrdiny příliš uspěchaná.

Westworld - Pod slupkou (2016) (epizoda)

Pokud tenhle díl vynecháte, o nic nepřijdete. Přijde mi, že v něm vlastně není nic nového a je určen hlavně pro diváky s IQ pod tři cifry, kteří nepochopil,i o co zhruba půjde, už v jedničce.

O království z nudlí a štěstí bez konce (2009) (TV film)

Kdo nemá rád nudlovku, ten si na téhle pohádce rozhodně nepochutná. A kdo nudlovou polévku miluje, bude zklamanější ještě daleko víc. Na vyladění těch nejchutnějších ingrediencí totiž musí být dobrý kuchař a kvalitní suroviny, u pohádky potom dobrý scénář a režie a v neposlední řadě i peníze. Tady chybělo všeho vrchovatě.

Westworld - První výtvor (2016) (epizoda)

Na začátku těžký maglajs, ve kterém se těžce orientuje, ale postupem času, kdy má člověk pocit, že "tohle jsem už přece jednou viděl", se nedovtipovi rozsvítí a děj začíná pomalu zapadat. Bude to o degeneraci společnosti alá Černé zrcadlo, jenom jinak pojaté. Jsem zvědavá.

Jedna noc - Samson a Dalila (2016) (epizoda)

Naz se začíná měnit. Není to příliš rychlé? Je to příliš rychlé. Alespoň pro mě tedy.

Jedna noc - Sezóna (2016) (epizoda)

O kšeft jde sice až v první řadě, ale nakonec se ukáže, že i právník může být cíťa. Alespoň pokud jde o ošklivé rezaté kočky.:-)) Tahle dějová linka je možná zbytečná, ale mě prostě baví.:-) Hodný chlapec v sobě objevuje svoji temnou stránku.

Jedna noc - Umění války (2016) (epizoda)

Věznice je plná dobře míněných a nevyžádaných rad. Ale žádná pomoc ani rada není zadarmo.

Jedna noc - Tmavá klec (2016) (epizoda)

Tři taxikáři jsou bez práce. Rodiče neorientovaní ve světě práva a právničtí supi se slétávají na svou kořist. Zadarmo ani kuře nehrabe, a tak si říkám, proč vlastně? Vysvětlení, co z toho bude mít velká právnická kancelář, postrádám....:-(

Jedna noc - Něžná svině (2016) (epizoda)

Jediné, co opravdu, ale opravdu nikoho nezajímá, je to, co se vlastně stalo. Je snad divák jediný?