me_george

Jiří Hanuš

Česko

2 body

• 28.10.2010  21:18

Mělo to na víc, ale zklamání to nebylo. Rozhodně potěší, že zde vše není tak jednoznačné, jak se na zprvu zdá :-)

• 28.10.2010  21:15

Vzhledem k současné pohádkové bídě..

• 28.10.2010  21:12

3,5*

• 28.10.2010  21:04

Dívat se na to dá. 2.5*

• 28.10.2010  21:03

Ještě se zda něco vtipného najde.

• 28.10.2010  21:02

Na to v jaké dekádě pohádka vznikla, je to zázrak.

• 28.10.2010  21:00

3,5* Jediný slušný film od Zdeňka Trosky, který jsem viděl.

• 28.10.2010  20:59

Temnější pohádky mám rád :-)

• 28.10.2010  20:52
    Kriminálka New York (TV seriál) (2004)

Vůbec mě to nebaví. Nuda.

• 28.10.2010  20:49
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Seriál s výborným nápadem. Ale pozor, později jsem se na to přestal dívat, protože už mi to přišlo všechno stejné, takže hodnotím pouze část.

• 28.10.2010  20:44
    Dobrodružství kriminalistiky (TV seriál) (1989)

Ale neviděl jsem všechny díly...

• 28.10.2010  20:39
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Za ten závěr. Takhle podvést slušného diváka. Pokud jste seriál ještě neviděli a zvažujete to, připravte se na následující: Hodně dlouhou dobu vás bude seriál napínat a napínat a napínat a když si myslíte, že už by se to mohlo nějak vysvětlit, tak následují ještě další 3 série, čili vás budou zase napínat, napínat a napínat...a pak se vám vyserou na hlavu, protože závěr vůbec nic nevysvětlí. Bodejť, vysvětlit ten chaos by dalo práci. Ovšem tvůrcům seriálu nejde upřít genialita v tom, že napínat diváka za co nejmíň peněz jim jde dobře. Možná až mě přejde vztek, tak jim za to dám jednu hvězdičku.

• 28.10.2010  20:34
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Některé díly za 5*, většinou ty, které souvisely s nějakým delším příběhem a měly tak šanci se trochu rozvinout. Ovšem některé jiné díly jsou skoro nekoukatelné, bez špetky nápadu a napětí, plné klišé (ještě jsem zapomněl na milostné příběhy jako z telenovel). Takže výsledek průměr.

• 28.10.2010  20:27
    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

V záplavě třičtvrtěhodinových amerických krimiseriálů je tohle ještě ten lepší druh (rozuměj dá se na něj dívat). Banda geeků příběhy aspoň trochu ozvláštňuje. Edit: Hmm, po nějakém čase bych nejradši z těch tří hvězdiček jednu ubral. Další řady už za moc nestojí. Asi se to rychle okoukalo, a to jsem na to kouknul jen občas v televizi...

• 28.10.2010  20:23
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Jako oddechovka, když se člověk ve 14:00 probudí a ještě napůl spí a moc mu to nemyslí, je to ideální. Ale nesmím se dívat na více než tak 2 díly měsíčně nebo 5 ročně, jinak by to za *** nebylo

• 28.10.2010  20:21
    Doktorka Quinnová (TV seriál) (1993)

Z té vší morální čistoty je mi až zle :-)

• 21.10.2010  23:31
    Rekviem (2006)

Tak horor to rozhodně není. Obyčejné drama a to ještě bohužel dost nudné. V podstatě látka tak na 10 minut roztažená na hodinu a půl.

• 16.10.2010  23:51

Film trochu trpí starobou a z toho plynoucí malou realističností (krev nevidět) a nějak nevzbuzuje žádné pocity, ani jsem těm Spojencům moc nefandil, Němci mi přišli skoro zajímavější :-) Ale jinak je zpracování na dobré úrovni a děj nenudí.

• 11.10.2010  00:49
    Wallander (TV seriál) (2008)

Výborné. Přesný opak moderních rychlých a akčních amerických detektivek. Zde jsou ve středu zájmu lidé a jejich prožívání a atmosféra, která je obklopuje. S tím souvisí pomalé tempo, aby člověk mohl do hlav postav řádně proniknout a tu lehce depresivní a melancholickou atmosféru si mohl užívat :-) V podstatě přesně to, co bych očekával od britsko - švédské koprodukce. Podrobnosti si přečtěte v komentářích ostatních uživatelů (např. StarsFan), nemá cenu opakovat již napsané. Pokud vás přesně tohle taky baví a působí na vás, nenechte si ujít. Jen doporučuji neodpískat to po prvním díle, tento druh seriálu chce čas a klid.

• 8.10.2010  02:19
    Smrt pod ochranou církve (TV seriál) (2003)

Viz můj komentář k The Murder Room (2004)

• 8.10.2010  02:04

Ne že bich si myslel, že to má objektivmně na 4 hvězdički, ale Seagal je prostě ten největšý a nejhustějšý machr a navíc musim přidat hvězďičku za to, že tady ještě nemá dvě bradi.

• 3.10.2010  00:36

Vtipný film. Že příběh bude stát za nic, to bylo jasný. Ale že bude postrádat i logiku, to jsem nečekal. Jinak Seagal jede tak na 20% toho, co dřív, což sice může být zlepšení oproti jeho posledním filmům, ale jelikož jsem je neviděl, nemůžu být shovívavý :-) Jedna hvězdička za to, že jsem to přežil.

• 29.9.2010  16:42

Chtělo by to kratší stopáž, míň keců a víc faktů.

• 29.9.2010  02:43

Ani mi to moc manipulativní nepřišlo, jak někteří tvrdí. Názor si každý mohl udělat sám. Výborný dokument.

• 25.9.2010  23:52
    Edith Piaf (2007)

Tyhle písničky se mi nelíbí, ženská by zasloužila pětadvacet a ještě je to tak útržkovitě natočený...nemohl jsem to ani dokoukat

• 16.9.2010  19:21
    Počátek (2010)

Filmu by slušela buď větší délka, aby člověk dokázal strávit (a autoři vysvětlit) jak ten svět vlastně funguje, nebo bych zvážil jeho zjednodušení. Takhle jsem nemohl postavám ani fandit, protože jsem nevěděl, jestli je to vůbec potřeba :-) Také "virtuální" světy zůstaly trestuhodně nevyužity. Jediný ten, který vytvořil Cobb s manželkou, má nějakou atmosféru, ostatní jsou skoro normální světy tak jak je známe. Když se to dá dohromady s technicky pojatým dějem, výsledek zůstává za očekáváním. Hodnocení tak odráží spíše to, že mě film lehce naštval svým nevyužitým potenciálem. 3 a 1/2 *

• 13.9.2010  03:27

Filmy, kde se jen řeže, nemám rád a navíc Slavia má hezčí dresy

• 13.9.2010  03:26

Historie, cizí kultura, lidé a jejich myšlenky a žádné přihlouplé létací kung-pao souboje. Tak se mi to líbí. Minus hvězdička za patos.

• 25.8.2010  14:12

Tak nevím. Tento film si kladl za cíl mě rozesmát, nebo i trochu vychovat? Nepovedlo se mu ani jedno. V podstatě tak trochu film o ničem. Navíc je to snad první film, ve kterém mě nepovedené digitální efekty opravdu rušily. Pozitivem by možná byla ústřední herecká dvojice, ale od ní se dobrý výkon dal očekávat :-)

• 5.8.2010  02:10
    Hotýlek (TV seriál) (1975)

Vtipných momentů bylo opravdu dost. Ale bohužel snad v každém díle ta gradace zajde až za hranu a začíná to být trapné. Lepší by bylo místo ždímání jednoho gagu raději přidat další z jiného soudku. Ale jinak jsem se vcelku dobře bavil.