Milosrdné lži (2010)

Vtipné, plné emocí, příjemně líné francouzské léto s vynikajícím obsazením. S lahvinkou vína je pak film rozhodně neodolatelný :-)

Nádherné bytosti (2013)

Ano, každý má svoji práci, která mu vydělává na živobytí a občas je to holt i taková pitomost jako Nádherné bytosti. Trapnost na úrovni Twilight, možná i níž. Tak alespoň, že Emma Thompson je stále ve formě.

Jack a obři (2013)

Je to prázdné jak sláma, ale dobře se na to kouká (narozdíl od nudného Raimiho světě za duhou).

Vlastní zbraň podmínkou (2012)

Průměrná indie vyprávěnka s otravně roztomilým looserem v hlavní roli. Naopak Abrey Plaza je pro mě příjemným překvapením.

Temné nebe (2013)

Je to slabota, ale jelikož jsem od toho nic nečekal, nebyl jsem zklamaný. Paranormální aktivity jsou bídnější.

Kouzelníci (2013)

Dobří herci, mizerný film.

Maniak (2012)

Horor s atmosférou, která je v závěru až hypnotizující. V kombinaci s hudbou trochu připomíná Drive.

Mládeži nepřístupno (2013)

Sympatická je účast konkretních filmových hvězd, pár dobrých vtipů, jinak nic. Prostě porno.

Lesní duch (2013)

Pramálo děsivé, převelice brutální. Jako odkaz na předlohu film moc nefunguje a kde se pokouší rozvíjet původní témata (satanské rituály a další zákonitosti kolem démonů), tam logicky selhává. Lepší vypnout mozek a dobře se bavit, nicméně v řadě zbytečných remaků jde o mírný nadprůměr.