• Krátkometrážní
  • Hudební

Profesionální lovec 2 (1997)

Podobne ako jednička pokus o akčnú zábavu. S poľutovaním vám oznamujem, že opäť nevyšiel.

Vrána 4: Pekelný kněz (2005)

Vrana mala skončiť už po prvej časti, ako pomník skvelému hercovi. Toto je priesvitná omáčka bez chuti a zápachu ( vlastne zápach má - ale je to smrad ) s hviezdnym obsadením. Kvôli nemu dávam jednu *.

Agenti dementi (2003)

Po vyzuálnej stránke dokonalý prepis komiksu ( prirovnal by som ho ku SIN CITY - myslím tým to, že je rovnako verný predlohe svojou vizuálnou stránkou ). Väčšina môjho hodnotenie premení práve z tohto dôvodu. Herci sú typovo skvele obsadený ( odkiaľ nabrali všetky tie držky ? ) a je to svižné a vtipné ( svojim spôsobom ).

Čelisti 3 (1983)

Pre mňa osobne najslabšia časť so série. Film totálne vybočuje z Čeľusťového vesmíru a vyzerá skôr ako film, ktorý nieje priamym pokračovaním, ale jeho napodobiteľom. Celkovo to však nieje až také fiasko, je to len trochu naddimenzovaná zábava, ktorú sa tvorcom nepodarilo udržať.

Americký ninja 4 (1990)

Tak hodnotenie, niečo medzi dvojkou ( jedničkou ) a trojkou. Keby tam nebol Dudikoff ( sám nechcem veriť, že to píšem - aj keď som herca ako chlapec hltal ) tak by som klesol na 1 *.

Simon Sez (1999)

Necoolové ( aj keď sa film tak tvári ), nelogické ( aj keď sa film snaží ) a trápne ( aj keď si to tvorcovia nemyslia ).

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003)

Skvele som sa zabavil, síce nie tak dokonalo ako na origináli, ale pre mňa to stálo za to. Podobne trhlí humor ako minule a aj podobnosť hercov s pôvodnými postavami sedí. Netreba to odsudzovať.

Hemoglobin (1997)

Totálne nudný a nezaujímavý horor. Občas nejaká tá zaujímavá maska, ale nieje to vôbec nič platné.

Trhala fialky dynamitem (1992)

Pokleslá, ale občas sem tam aj zábavná komédia. Holt, nie všetko je SLNCE SENO.

Časové pásmo bylo změněno