Loganovi parťáci (2017)

Tatum hrůza, Craig parádní a Driver mile překvapil. Vcelku zábava a i favorit na rychlé zapomnění.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Tvorba jako sopranos a Boardwalk Empire jsou dle mého názoru kvalitní a špičkové. Peaky fookin Blinders aka Shelby rodina ačkoliv sem tam v minulosti zavrávorala ještě lepší než zmíněné "podobné". Klobouk dolů. C.Murphy má životní roli a já mu ji žeru i se žiletkou v čepici.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Gel co uzdraví průstřel hlavy nebo zneškodnění miny. Co je pravděpodobnější?

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Stručně:Vynikající herecké výkony, kamera, střih i hudba jsou tlumeny minimem "děje" a přebytkem analýzy. DV: Pokud se divák přenese přes počáteční nelibost k postavám může z toho vytřískat terapeutickou záležitost s parádním herectvím. ALE obsah teď již obou sezón by se dal vtěsnat do jedné epizody, zbytek ruku na srdce je analyzování, vracení se a vyrovnávání se. Holt nejsem cílová skupina...nebo možná je to bez spoilerů derivace jak paní A kamarádí s paní B, ale zároveň podvádí manžela s panem C, aniž by jí došlo, že někdo ublížil paní D. Pak ABCD + pánské varianty ABCD spojíme jako v tom filmu Crash a zatímco divák už ani neví, kdo koho pomlouvá, spí nebo zradil, tvůrci vydařeně zachytí horní ret a knírkovou oblast N.Kidman, která se zdá být nečinná což je vedlejší..asi jako postava A.Scotta, který hraje stejnou postavu jako v PaR, ona Madeline nemá daleko do pravé blondýnky, Alexander možná má násilné sklony, co já vím...

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

bejvalka to sledovala, videl jsem par dilu. Uz holku co sleduje ordinaci nechci :D

Geniální průšvih (2017)

S rozumem přijdou pochyby, skepse a mnohdy nepochopení vrstevníků.Zvlášť když nemáte rodinné zázemí a/i peníze nebo příjemný vzhled. Na druhé straně máme hloupé, krásné a narozené se stříbrnou lžící v zadku. Odpověď na to kdo z nich bude vést lepší život je bohužel jasná. Za dobrotu na žebrotu

Mučedníci (2008)

Co na to říct, buď Martyrs odsoudíte jako sadistická ptákovina nebo je Vám emočně mizerně, během filmu i po filmu. Postoj k filmu si myslím určuje divákova empatie.

Liga spravedlnosti (2017)

Aquaman zcela zbytečný, Batman neuvyužitý, Flash chce být vtipný,ale není. WW v podstatě nesmrtelná až je to vtipné. Co bylo nejhorší byl generický záporák z her na přelomu tisiciletí. JK Simmons tam být nemusel stejně jako A.Adams. Vpodstatě je film zbytečný a nudný.

24 hodin života (2017)

E.Hawke se parádně hodí do role ožralý/zmatený halucinacemi obvinutý Travis. ¨solidní 4*