Moon (2009)

Hodně příjemný film o hodně nepříjemném tématu s výborným S. Rockwellem

Kněžna Libuše (2008)

Začínám mít strach z úplňku. Co když mě znásilní nadržený Přemysl Oráč! Nebo neodolatelný lamač všech srdcí Ctirad? A co když mě bude chtít vypíchnout oko šílená lesba na LSD Vlasta? Co by tomu řekla Zora? Nebo krtek? Či vypelichaný kůň Kroko? A co když se budu muset někdy utkat s Mečislavem? Možná bych měl zajít do ššššš ššíííí jeskyně pro nějakou vidinu.

Skóruj! (2007)

Totální pičovina:)

Jedné noci v jednom městě (2007)

3* bohužel jen za povídku o Ploutvičkovi a Větvičkovi. Zbytek je často až příliš prvoplánově extravagantní, bez pointy a jen tak na efekt.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Vizuálně hodně působivé, co se ale vypravěčství týče bohužel mírně zploštělé. Pro děti moc depresivní až děsivé, pro dospělé zbytečně dětsky doslovné.

District 9 (2009)

Chytře natočený, nekompromisní masakr. Blomkamp je talent. Doufám, že až dostane do ruky pořádný rozpočet tak se z něj neposere jako Twohy (Chronicles of Riddick)

Ip Man (2008)

Slusne 4*, ale stale cekam od Donnieho nejakou BOMBU. Neco zlomoveho. Ip Man je "jen" remeslne dobre zvladnuta zanrovka.

Konec (2007)

Proč se v ČR netočí alespoň z poloviny tak dobré filmy jako je tato maďarská "road movie"?

V pravé poledne (1952)

Nic se tam neděje a navíc k tomu nic nedělání hraje příšerně otravná hudba, Gary Cooper je výborný, i proto alespoň 3 hvězdičky.