Prolhané krásky: Prvotní hřích - Kapitola první: Týden školního ducha (2022) (epizoda)

Nebylo to vůbec tak špatné. Během tohoto roku jsem si pouštěla ty klasické Prolhané krásky, které jsem na střední milovala. Už to nebylo ono. Tohle mi sedlo. Atmosférické, trocha Carrie, trocha I know, what you did last summer, Halloweenu (přímá reference, když jde Imogen do domu s klíči - i ta lokace byla věrná Carpenterovi) a pak je tu kluk se jménem Wes. Že by odkaz na režiséra Vřískotu? Příjemný mišmaš.

Smrt nás spojí - Série 3 (2022) (série)

Budete mi chybět, holky. Klobouk dolů pro Christinu Applegate, díky které byla tato série snad tou nejdojemnější.

Smrt nás spojí - Jsme u konce (2022) (epizoda)

Tak přece to dopadlo takhle...pořád jsem čekala v nějaký ten zvrat a oni mě scenaristé takhle ošálili. Finále slabší, ale ono už pak vlastně nebylo co vyprávět, jen to chtělo nějakou tu slušnou tečku. A to tahle rozhodně byla. I když ta otázka v záběru dává falešné naděje.

To nic, drahá (2022)

Inspirace očividná, přesto je to výborný film. Je to stylové, má to atmosféru a Florence a Harryho.

Smrt nás spojí - Upřímnost nade vše (2022) (epizoda)

Zatím nejlepší epizoda. Parádní dialogy (gynekologie, pončo, debata s Benem), v závěru epizody hned několik zvratů. A chci vyzdvihnout scénu Judy a bazén. Silný moment.

Smrt nás spojí - To zvládneme (2022) (epizoda)

Francine mi bylo líto. Další nečekaná ťafka. Judy podstupuje náročnou chemoterapii a Nick si nedá pokoj s pátráním. Je jasné, že to praskne. Otázkou je kdy. Holky sjetý houbičkama byly výborný. Řechtala jsem se a nahlas. Ten konec? To bude zajímavé.