Kráčející skála (2004)

Člen speciálních jednotek se vrací do svého rodného městečka a zjistí že se za jeho nepřítomnosti značně změnilo.A to k horšímu.Takže se s prknem v ruce vydá očistit jméno svého rodiště.Film podle skutečné události-docela ujde.

Saw: Hra o přežití (2004)

Opravdu vydařená krimoška.Až do poslední chvíle jsem se nemohl odtrhnout od židle jak to bylo napínavé.A to geniální rozuzlení..no prostě paráda.

King Kong (2005)

Trapné.To se Peter Jackson moc nevyznamenal. Možná že jeho LOTR dostal oskara, ale tomuto filmu se mohu jen vysmát. Ano,vizuelní efekty jsou fascinující, ale King Kong má být King Kong. A ne do něj nacpat ještě Jurský park, Indiana Jonese a nevim co ještě.

Saturnin (1994)

Excelentní česká komedie s Havelkou a Víznerem plná suchého humoru a neuvěřitelných situací.Věrný přepis knihy.

Jackass: Film (2002)

Tak tomule se dá dát buď žádná nebo všechny hvězdičky.Protože se vám to buď líbit bude a to hodně nebo se vám to zhnusí.Já nevim jak vy,mě to přijde docela vtipný když chlap skočí do větráku nebo se nechá střelit guovym nábojem.3-2-1-smích

Údolí stínů (2002)

Opravdu pěkný film o válce ve Vietnamu.Vytknout se dá jen Gibsonovo "hrdinné" chování (hasení granatometu vlastní močí když mu nad hlavou létají nepřátelské projektily a telefonování při střelbě).Jinak dost dobře ztvárněno okolí,povedená je i scéna bitvy s bajonety.

Agent Cody Banks (2003)

Další pohádka pro malé děti.Jediné co za něco stojí jsou Codyho dvě filmové pertnerky,za kazdou dávám jednu hvězdičku.

Moderní Popelka (2004)

Čekajíc klasickou americkou volovinku pro malé holky a dočkaje se docela příjemného remakeu na světoznámou pohádku.Dá se na to koukat,když vypnete zvuk.

Mazaný Filip (2003)

Pro mě jednoznačně, vedle Pelíšků, jedna z nejlepších českých komedií. Můžu ho vidět třeba 100x a pořád se budu smát. Hanák detektiv se svými dedukcemi a komentáři, že by to člověk nevymyslel, Liška úžasný dement, Kaisser vysmátý mafián... Rozhodně doporučuji. Není to ale film pro každého.