• Rodinný

Noc plná zázraků (2011)

Hodně mi to připomínalo Lásku nebeskou, i když tady to chvílema bylo lépe provedený. Ideální film na vánoční večery. 80%.

Netvor (2011)

Nádherné zpracování filmu Kráska a zvíře. Je pravda, že se tam našly chyby ve zpracování, ale to nic nemění na tom, že mě to prostě dostalo. Nevím, jestli to bylo víc tím skvělým hereckým obsazením nebo krásnou hudbou nebo obojím. Trochu mě zarazilo, že na čsfd to má jen 52%. Na první pohled se může zdát, že film není tak kvalitní jak ve skutečnosti je. Za mě dávám 80% bez váhání. A přiznám se, že jsem tento film určitě neviděla naposledy.

Vánoční duch (2010) (TV film)

Docela fajn americká vánoční pohádka se sympatickým hereckým obsazením. 55%.

One Tree Hill (2003) (seriál)

Zatím jsem pořád na začátku první série, ale musim říct, že tenhle seriál se opravdu povedl. Sportovní drama z prostředí střední školy - to je něco pro mě. A tak sympatický herecký obsazení tomu dodává všechno, co by měl seriál mít. Prozatím dávám 95%. Vzhledem k tomu, že už to má celkově tolik dílů, tak je takový hodnocení opravdu předčasný. Uvidím, jak se to bude vyvíjet dál a případně něco dopíšu.

Život je boj (2009)

Zdaleka to nebylo tak dobrý jako film Nikdy to nevzdávej. Čekala jsem víc a jsem hodně zklamaná. Nikdy bych nečekala, že se u filmu s takovou tématikou budu nudit. Channinga mám hodně ráda, ale tady v té roli mi nepřišel nějak výrazný. 35%.

Fast Girls (2012)

Zajímavý pohled do zákulisí vrcholových atletek. Nenudila jsem se ani vteřinu. Herecký obsazení se mi líbilo, hudba taky. Mráz po zádech nechyběl. Film měl pár much, ale dalo se to přehlídnout. A vzhledem k tomu, že atletiku už pár let sleduju a dokážu se do toho zažrat, tak mi tohle téma hodně sedlo. 80%.

Dummy (2008)

Tak tohle byl hodně silný příběh. Trochu mi to dějem připomínalo Betonovou zahradu. Tahle tématika mi ve filmu hodně sedí. Musím zdůraznit skvělé herecké výkony a zajímavou hudbu, která se k tomu hodně hodila. Dívala jsem se na to v originále a líbila se mi ta krásná britská angličtina. Dodávala k tomu zajímavou atmosféru. 75%.

Samec (2009)

Tahle role Ashtonovi výborně sedla. Ne jako v seriálu Dva a půl chlapa ... Dějově film sice nepřináší nic nového, ale i tak se mi líbil. Musím se přiznat, že jsem čekala trochu jiný konec. 75%.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Výborný a vtipný seriál se sympatickým hereckým obsazením. 80%.

Vánoční polibek (2011) (TV film)

Na mě až moc naivní příběh. Ale to asi k Vánocům patří. Hlavní herečka se mi docela líbila, ale ten herec už moc ne. Působil na mě jako nějáký slizoun a kazilo mi to hodně dojem z celého filmu. 40%.