• Rodinný

The First Time (2012)

Tak tohle mě dostalo úplně vším ... Kouzelnej film. Vždycky jsem si hrozně moc přála potkat kluka takhle, když to člověk nejmíň čeká. Na filmu se mi líbilo, že děj nebyl typicky americký. Přišlo mi to hodně originálně zpracovaný. Normálně bych dala lepší 4 hvězdy, ale díky geniálnímu hereckému obsazení musím dát plný počet.

Smrt superhrdiny (2011)

Hodně silnej zážitek tenhle film. Byl sice trochu depresivní, ale za to výborně zahraný. Nevím proč, ale tohle téma mi u filmu hodně sedí. Krásná hudba a supr prostředí Irska mě prostě dostalo. 95%.

Rock ze střední (2009)

Čekala jsem jeden z dalších trapných teen amerických filmů, ale jsem příjemně překvapená jaký to ve skutečnosti bylo. Film byl svižný, nápaditý a nenudila jsem se ani trochu. Možná bych trochu zkrátila stopáž, ale to je detail. Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli dát 3 nebo 4 hvězdy. Je to z mého pohledu hodně nerozhodnodně. Nakonec dávám lepších 65% s tím, že jsem to určitě neviděla naposledy.

Už se nebojím (2013)

Hodně působivý snímek. Téma mi bylo docela blízké. Připomělo mi to důvod, proč jsem nikdy nechtěla jet na tábor. Vždycky jsem měla obavy, že nezapadnu. A tenhle film toto téma přesně vystihl. Začátek byl trochu drsný, ale pak jsem se i chvílema smála. A na konci mě to samozřejmě dojalo, že i slza ukápla. Výběr dětských herců se mi moc líbil a filmová hudba k tomu všemu krásně sedla. 80%.

Všechno, co chceš (2010)

Hodně jsem se nudila. Film postrádal nějáký dějový spád. A já hodně postrádala hudbu. Přišlo mi, že se tam pořád jen mluví, ale nic se neděje. Možná by to na mě udělalo jiný dojem, kdybych film viděla v originále a ne v cz dabingu. 40%.

Footloose (1984)

Tohle Footloose bylo úplně stejné jako novější zpracování (Footloose: Tanec zakázán). Dějově jsem z toho měla stejný pocit. Akorát tady v tom případě to hodně zachraňoval Kevin Bacon. 55%.

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Jediný, na co se dá koukat v tomhle seriálu, je pohoří Wilder Kaiser. Jinak dějově je to hrůza. Ale za tu přírodu dám 40%.

Vše je ztraceno (2013)

Podle popisu a prvních dojmů jsem si myslela, že tenhle film bude stát za to. Ze začátku jsem na něj chtěla jít i do kina, ale nakonec z toho sešlo. Popravdě mě hodně zklamal. Celou dobu mi nějak nešlo se s Robertem Redfordem a jeho postavou sžít. Ani mi moc nevadilo, že se tam vůbec nemluvilo. Spíš jsem dost postrádala hudbu. Být tvůrcema, tak bych jí tam určitě dala víc. A ten konec ... Všechno mi to přišlo takový nedoladěný. Škoda ... Námět byl dobrej. 45%.

Černá ovce (2004)

Docela fajn snímek. Vadily mi snad jen ty řeči o Ježíšovi. Nikdy tuhle víru asi nepochopím ... Jinak herecky to bylo hodně super. Sešli se tu všichni herci, co mám ráda. 60%.

Ztraceni v lásce (2005)

Tenhle film se nedal brát ani trochu vážně. Všechno tam bylo špatně. Dějově i herecky to byla hrůza. Námět není tak úplně špatný, ale dalo se to zpracovat mnohem líp. Usínat u filmu není zrovna to pravý ... Dávám 20% za snahu.