• Rodinný

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Jsem ráda, že už je to konečně poslední díl ságy. Nejvíc se mi líbil první díl. U tohoto dílu jsem se opět nudila. Tady to nezachránila ani Kristen. Víc se mi líbila jako člověk než jako upír ... A nechápu tu dlouhou stopáž. Děj se začal táhnout už po půl hodině. Kristen Stewart mám jako herečku ráda, ale svůj herecký talent ukázala v jiných filmech než ve Stmívání. Bohužel kvůli této sérií si jí bude hodně lidí spojovat právě s Twillight. Sečteno, podtrženo - tenhle díl byl totální propadák. 25% (ze soucitu).

Ain't Them Bodies Saints (2013)

Hodně mě to překvapilo. Už jsem úplně zapomněla, že tento film mám na disku a dneska na něj konečně došlo. Herecký výkony byly výborný a ta hudba ještě lepší. Film byl hodně napínavý, že jsem ho prožívala každou vteřinu napjatě až do konce. Na snímku se mi hodně líbil nepředvídatelný děj. 85%.

Samotář Jim (2005)

Mírně depresivní snímek, ale mě naštěstí do deprese nedostal. Výkon Caseyho byl výborný. Uvěřila jsem mu úplně všechno. Film má celou dobu takovou zajímavou atmosféru a dneska mi hodně sedl. Ve finále mi ani nevadil český dabing, který se tak úplně nepovedl. 75%.

Znovu a jinak (2011)

Tady jde vidět, že ne vždycky je dobrý se vracet ke starým časům. Když už se něco stane, tak je dobrý za tím udělat tlustou čáru a jít dál ... Příběh je to určitě zajímavý, ale trochu postrádal jiskru. 60%.

Millerovi (2013) (seriál)

Zatím jsem viděla jen jeden díl, ale i tak jsem se výborně bavila. Další z vtipných sitcomů. Je pravda, že v dnešní době jich je docela hodně, ale mě stále baví. Uvidím, jak se to bude vyvíjet dál. Dávám zatím lepší průměr - 65%. Edit po pár dílech: Další díly už bohužel nejsou tak dobrý jako ten první. Vtipy mi nepřijdou moc vtipný. A hlavní herci mi začali být protivný. 40%.

Vampire Academy (2014)

Řekla bych, že tady se nepovedlo téměř nic. Příběh je hodně plochý a nudný. Hlavní herečky jsou sice sympatický, ale to je asi tak všechno. Filmu by pomohlo, kdyby se trochu zkrátila stopáž. Je to moc dlouhý na to, že se toho tam moc neděje. 25%.

Neviditelný na útěku (1992)

Lepší průměr. Určitě jsem čekala víc, ale zklamaná taky nejsem. Herecký obsazení bylo hodně výborný. Film měl větší potenciál, ale bohužel nebyl tak úplně využitý. 65%.

Sluneční šíp (1996)

Celkem povedená rodinná napůl komedie a napůl drama. Ze začátku mě trochu zarazilo to hodnocení tady. Myslím, že tak tragický to zase nebylo. Fajn film na večer, když chcete něco nenáročnýho. Dávám 60%.

Kluk mojí holky (2010)

Hodně nevěrohodný a naivní příběh. Dneska jsem měla náladu na romantický filmy, ale tenhle na mě nějak moc nezapůsobil. Celou dobu to na mě působilo hrozně křečovitě. Alyssu Milano mám ráda, ale víc se mi líbila v romantice Neděle u Tiffanyho. Tady v tomto případě to postrádalo jiskru. Dost jsem se nudila. Herci se k sobě taky moc nehodili. Dávám jen 40%.

Poselství (2010)

Ze začátku jsem k tomuto filmu byla trochu skeptická. Říkala jsem si, že to v žádném případě nemůže překonat film Otec rodiny s Nicolasem Cagem. I když jsou to hodně podobné filmy, tak každý je svým způsobem odlišný a zaujme něčím jiným. Tady role Kevinu Sorbovi sedla výborně. A miluju klavírní filmovou hudbu. Ta film hodně vylepšovala už od prvních vteřin a krásně se k ději hodila. Nevadila mi ani delší stopáž. Myslím si, že tam nebylo moc hluchých míst. A ten konec mě samozřejmě dojal. I když jsem takový konec čekala, slza ukápla. 80%.