• Rodinný

Millerovi na tripu (2013)

Upřímně jsem to čekala horší než to ve skutečnosti bylo. K filmu jsem ze začátku byla hodně skeptická. Pořád jsem říkala, že se mi nebude líbit. Ale realita je jiná. Celé dvě hodiny utekly jako voda a vůbec jsem se nenudila. Film byl zábavný, oddychový a měl supr spád. Herci se k sobě taky hodně hodili, takže skoro není co vytknout. Jen snad pár trapných momentů tam bylo, ale to se dá prominout. 70%.

KOndoMEDIE (2001)

Pohodová oddechová komedie. Přesně tak, jak to Francouzi umí. Na film jsem koukala bez očekávání. Jsem mile překvapená, jak výborný to bylo. 80%.

Zack a Miri točí porno (2008)

Trapná amerika ... Nic víc, nic míň. Ze začátku tam pár světlých chvilek bylo. Ale bohužel stejně musím dát jen 40%. Vůbec mi to nesedlo. A nepřišlo mi to ani trochu vtipný. Dost jsem se nudila.

Few Words (2012)

Nemám dokumenty až tak moc v lásce, ale tenhle mě přímo pohltil. Lyžování a hory miluju a tady to prostředí bylo skvěle zachycené. Candide je prostě borec. Vždycky jsem tyhle lidi obdivovala, že se nebojí tak riskovat a užívat si hory na plno. Několikrát jsem si taky zkoušela pár skoků na lyžích a díky tomu jsem se do Candida hned vžila. Vím, jaký je to bezvadný pocit jen tak letět nad haldou prašanu. To všechno bylo doplněné výbornou hudbou, která k tomu fakt sedla. Doporučuju na dokument koukat v HD kvalitě, abyste měly krásně vyrýsované vrcholky hor. 100%.

Newyorská romance (2013)

Tenhle film mě bohužel zklamal. Titulní píseň byla sice hezká, ale dějově mi to vůbec nesedlo. Hodně jsem se nudila. Myslím, že herecky se k sobě Keira a Mark vůbec nehodili. 45%.

Lawn Dogs (1997)

Zvláštní příběh. Ze začátku jsem se do děje dostávala pomalu, ale pak mě to vtáhlo. Po tom konci vůbec nevím, co si o filmu mám myslet. I když to nehodnotím plným počtem, tak tenhle film budu mít v hlavě ještě dlouho. Nechal ve mě rozporuplný pocity. Možná to bylo tím snobským prostředím, ve kterým se děj odehrával. 85%.

Fakjů pane učiteli (2013)

Skvělá německá romantická komedie. Čekala jsem od toho hodně a to jsem taky dostala. Výborné herecké obsazení a super hudba. Teď trochu lituju, že jsem na tenhle film nakonec nešla do kina. To mohl být zajímavý zážitek. 80%.

Vincent jede k moři (2010)

Florian trochu jinak než jak ho znám z Deníku doktorky. A musím říct, že v téhle roli se mi líbil daleko víc. Film jsem čekala víc dramatický než ve skutečnosti byl. Herecké obsazení a hlavně prostředí, ve kterém byl film natočený se mi moc líbilo. Dávám 80%.

Kohout na víně 2 (2013)

Tenhle díl byl o něco horší než jednička. Ale i tak to bylo docela fajn a chvílema vtipný. Tady mi už ta delší stopáž trochu vadila. 55%.

Kohout na víně (2011)

Hodně povedená německá komedie. Til Schweiger mě nikdy nezklame. Výborně jsem se bavila po celou dobu filmu. Nejdřív jsem měla trochu obavy z dlouhé stopáže, ale dopadlo to dobře. Film měl výborný spád. Jediný, co mi trochu vadilo byl výběr hudby. Myslím, že k ději se to úplně nehodilo. 75%.