Defiance - Season 3 (2015) (série)

Nedivím se, že seriál po této sérii skončil. To co trápilo předchozí série je v této ještě umocněno - bezradnost scénáře, odfláknuté dialogy, nelogické chování a násilné ohýbání postav, atp. Ani přidání další rasy (obzvlášť když tvůrci nebyli schopní ani využít ty stávající) ani nasazení Iana Zieringa rozhodně nepomohlo. Navzdory tvůrčí neschopnosti se objevilo i několik poměrně slušných a zábavných momentů, ale to na zachránění série opravdu nestačí.

Dr. House - Syn chlapa v komatu (2006) (epizoda)

Není nad to když si řeknete, že si dáte pauzu od jiného seriálu (v mém případě The Librarians) a dáte si House na odlehčení. No a hned co to začne tak na vás vykoukne John Laroquette v roli pacienta. "What are the odds?"

Knihovníci - And the Rise of Chaos (2016) (epizoda)

Neuvěřitelně přehnaný díl, rozhodně jsem nečekal, že se jim podaří splácat tolik motivů, narážek a odkazů do jednoho dílu a že to bude fungovat. Předpokládám, že to nesedne každému, ale já jsem se docela bavil i když jsem také často nevěřícně kroutil hlavou. Toto je díl kterému je možné dát odpad nebo pět hvězd, nakonec jsem se rozhodl pro to druhé a to hlavně z toho důvodu, že Librarians jsou postavení na velké nadsázce a rozhodně se neberou vážně. V tomto díle se hodně přiblížili duchu filmové trilogie.

Knihovníci - A zlomená hůl (2015) (epizoda) odpad!

Prospero je až pouťový padouch, Moriarty nedostane moc prostoru a ty další postavy snad radši ani zmiňovat nebudu... I na poměry Librarians dost nekonzistentní díl, kdy se tvůrci ani nesnaží předstírat, že o ději aspoň trochu přemýšleli.

Zvrat: Washingtonovi špioni - Série 3 (2016) (série)

Po předchozí řadě se jedná o podstatné zhoršení. Chování postav chvílemi postrádá logiku (rozkaz odstranit křesadla ze zbraní při útoku na britskou pevnost v 8. dílu - ve skutečnosti šli vojáci s nenabitými mušketami, což je mnohem jednoduší) či působí úplně nevěrohodně či bizarně (viz amatérský cirkus u Townsendů v 6. dílu). Další problém je v tom, že těžko budete šponovat napětí (jak se tu často snaží) tím, že budete (opakovaně) usilovat o život osobám, které historicky přežily (pokud tedy nechtějí odeslat tento seriál kompletně do říše Sci-fi). Škoda, že nejzábavněji působí Samuel Roukin jako John Graves Simcoe, jehož postava je snad nejvíce vzdálena historické předloze.

Knihovníci - A Santova půlnoční pouť (2014) (epizoda)

Jedna hvězda za Bruce Campbella, ale jinak to byla nechutná santovská vánoční splácanina... jo a jen tak mimochodem ten obsah co tu je ... tak ten patří k předchozímu dílu "And the Horns of a Dilemma".

Sezn@mka (2016) odpad!

Neskutečně debilní počin... svým způsobem se jedná o jednu extra dlouhou reklamu na kdeco od sponzorů...

Král Galů (2001) odpad!

Nehorázná splácanina plná bulharskejch štětek...