Vítejte doma! (2003) (pořad) odpad!

Dneska jsem to poprvé (a pevně věřím,že naposled) viděl na Prima Cool.Co k tomu dodat,odpadem jsem už na ČSFD ohodnotil hafo různejch sraček,ke kterým psát nějaké komentáře je zbytečná ztráta času.Tohle je však vagon plnej hnoje a jedna z největších píčovin,co jsem kdy viděl,ještě teď jsem nasranej,že jsem místo sledování týhle cool blitky nedělal něco užitečnějšího.

The Wonderful Wizard of Oz (1910)

Nenáročná,stoletá jednohubka,u které jsem se i zasmál,zejména při úvodní akci u stohu jsem už myslel,že se jedná o tehdejší animals porno.

The New Adventures of Tarzan (1935)

Další slavný sportovec v roli Tarzana.Tentokrát špičkový hráč amerického fotbalu a držitel stříbrné olympijské medaile a světového rekordu ve vrhu koulí Bruce Bennett (vl.jm.Herman Brix).Film je ke své škodě mizerně sestříhán a místy působí dost zmateně,přesto se domnívám,že H.Brix zahrál svoji roli bravurně (dokonce bych řekl,že líp než slavnější J.Weissmuller),a to prý i bez dublerů a kaskadérů.Mě osobně se film dost líbí.Film je též uváděn pod názvem Tarzan and the Green Goddess (Tarzan a zelená bohyně)

Pevnost (1994)

Jediný,co na tom filmu je úplně k hovnu,je oficiální text distributora.O existenci filmu jsem do nedávné doby vůbec nevěděl a překvapilo mě,že se u nás něco tak solidního natočilo v první polovině 90.let.

Kuchařská pohotovost (2009) (pořad)

Další zbytečnost,ta hvězda je za celkovou nevtíravost,ve srovnání s Babicou apod. si ji tento pořad zaslouží..

Dobrodruh (1983)

Hodně záleží na tom,koho tvůrci takový slabě průměrný báchorky obsadí do hlavní role.Hrát tam E.Murphy,S.Segal nebo nějakej jinej ,,akční hrdina",tak se vůbec neobtěžuju takovej film sledovat.J.P.Belmondo je však solidní borec a i z tohoto filmu dokáže udělat docela zajímavý pokoukání.

Příběhy předmětů (2011) (pořad)

Konečně něco,co pohladí na duši,zejména díl o paní Elišce Junkové a Bugatti.Zatím hodnotím po prvních dílech,dofám,že toto vysoké hodnocení nebudu muset měnit.

Kolo plné hvězd (2011) (pořad)

Nemám nic proti tv archivu,spíš naopak,ovšem tento pořad je úplně bezcenný.Ta hvězda je pouze a pouze za ukázky některých,dnes už většinou nežijících umělců.Jinak moderátor,hosté a hlavně celkový ,,nápad" patří někam na smeťák.