Noc hrůzy (2011)

Jo, proč ne? V dnešní době se sympatickými herci a režisér Craig Gillespie? Očekávání byla veliká a já byl spokojen.

Hrůzná noc 2 (1988)

Velký propad, co se kvality týče! Hlavní pozitivum filmu jsou herci z prvního dílu a sexy hlavní záporačka Julie Carmen. Jinak totální zklamání! Tommyho Lee Wallaceho miluji kvůli TO (1990), ale tady toto.... :-(

Noc hrůzy (1985)

Nostalgie. Hrůza z dětství, které jsem se bál :-D Kult, který si kdykoliv rád dám. Poučení na závěr: Nešmírujte sousedy! :-)

Vlk (1994)

Moje další srdeční záležitost. Jack Nicholson dominuje svým výkonem a Michelle Pfeiffer je k nakousnutí :-P

Mé druhé já (2007)

Jodie Foster exceluje. Hodně dobré, přesto mi opět k dokonalosti chyběl větší tah na bránu. Po pár letech jsem tomu dal šanci a nelituji. Možná příště opět více docením :-)

Malý řezník (1997)

Toto nebude pro každého. Je to syrové. Eamonn Owens čuměl jsem jak puk :-)

Nejsme žádní andělé (1989)

Párkrát jsem se zasmál. Bavilo mě to, ale vícekrát už to nejspíš vidět nepotřebuji. Pro mě neurazí - nenadchne.

Mona Lisa (1986)

Slušné. Až do konce jsem čekal, že se stane něco zásadního a nakonec celkem předvídatelné. Bob Hoskins zaválel.

Společenství vlků (1984)

Místy ujetá šílenost. Film, na který nikdy nezapomenu + závěr filmu, u kterého jsem trochu magořil. Chci ještě někdy vidět, ale určitě si dám dlouhou pauzu. Bere se to sice jako klasika, ale nějak mi to moc nesedlo. Uvidíme příště.

Časové pásmo bylo změněno