Chundys

okres Ústí nad Labem

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 15.11.2019  21:38
    Teroristka (2019)

Škoda už přehnaného závěru, ale překvapivě skvělá Janžurová, zatím jako vždy vynikající Hoffman a Liška a dokonce sem seděla i otravná Vilhelmová (Dyková). Takže taková pěkná oddechovka a v baráku Macha asi nejlepší scéna

• 13.11.2019  08:53
    Joker (2019)

What so funny! Zatim nebudu řikat nejlepší film roku 2019 a ani nemohu říct nejlepší Joker i když byl dost bláznivej! Taky se nedá s jistotou říct, jestli jsem vlastně s Jokerem sympatizoval nebo jsem byl proti němu, dejme tomu, že asi tak 50/50! Hudba parádní, Phoenix excelentní a když na to budu pohlížet tak, že to nemá s největším záporákem Batmana nic společného, tak nejlepší Joker, když ale zahrnu Batmana, tak máme zatim pořád jako geniálního záporáka Heatha z The Dark Knight! Celkově mám z filmu rozporuplné pocity, ale i tak je to dílo o tom žádná a v kině by to byl zážitek :-)

• 12.11.2019  20:37
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Ano Vyprávěj už běží poněkolikáté v televizi. Pár dílů jsem vždy viděl! Zhruba před měsícem jsem se rozhodl, že ho jednou zkouknu celé a ejhle, pár týdnů koukání a mám to za sebou a bylo to hezké, dojemné a i když jsem ten pitomej komunismus a příchod Rusáků nezažil, tak i tak jsem měl husinu a bylo mi do breku, že někdo může být schopen takových zvěrstev! V té době zmizela veškerá lidskost! Já až vlastně od 5. série i vzpomínal sám, že si pamatuji tamto i ono :-)... Pěkné moc a děkuji

• 9.11.2019  12:02

Konec už docela zkrácený a Indie teda jako byla to destinace, kterou jsem chtěl někdy navštívit, ale po letošnim Nizozemsku s přítelkyní, kde jsme naráželi na spousty Indů, tak se nedivim že Přibáňova expedice nadávala pořád na Indy, protože já na ně nadával už v Nizozemsku! A ty silnice?! No jako my můžeme být ještě rádi za to málo těch “dobrých” cest co tady máme... a ano bylo super slyšet hlášku z Pelíšek, protože to by se fakt v Číně člověk zcvokl!!!

• 22.10.2019  19:52

Díky bohu, že Ana de Armas je tak krásná a ráda se svlíká, za to bych dal tak 2 a čtvrt hvězdy a ta tři čtvrtě to je za zbytek filmu no... Vůbec mě jinak nic moc nezajímalo. Asi by si to zasloužilo lepší zpracování

• 19.10.2019  13:25
    OUTsideři (2014)

Já to možná ještě přehodnotím, ALE na filmovém večeru v kruhu přátel se ke mne dostal pro mne filmového maniaka neznámý snímek a světe div se, já se hodně pasážím smál a zároveň to bylo hrozně smutné! Ono je taky hrozně těžké hodnotit tento film objektivně a kladně, protože se člověk fakt musí odprostit od toho co těm lidem je a bohužel mě to nejde no! Ale nemohu nic namítat na to, že herci co hráli mentální poruchy to zahráli skvěle, to samé Robert Patrick jako kdysi známý T1000 :-)

• 9.10.2019  20:00

Moc parádní snímek :-)... Možná i škoda takhle krátké stopáže, protože mne to neskutečně bavilo a bylo to i velice poučné nebo spíš takové emotivní... Zařazuji mezi TOPky k mým oblíbeným animákům

• 8.10.2019  05:54

Jednoznačně nejslabší z X-Menů a já už chtěl aby to skončilo! Bohužel mi tentokrát byly všechny postavy naprosto ukradené! Nejlepší je prostě První třída a tim to hasne basta!!!

• 6.10.2019  19:57
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Některé díly nezapomenutelné! ALE když to musím zhodnotit jako celek, tak to spíš hodně vázne!!! Na jedno shlédnutí dobré a utíká to

• 6.10.2019  14:59
    Aladin (2019)

Po slabším a zdlouhavém rozjezdu to nakonec chytlo grády! Asi nejvíc, když už se na scéně objevil Will Smith! Zpívání se naštěstí taky dalo přežít

• 3.10.2019  20:26
    My (2019)

Sakra propad od Uteč... Veliká škoda! Obrovský potenciál ale po konci tolik otázek... parádní hudba a občas proložené skvělým vtipem a vraždy taky byly dobrý

• 29.9.2019  22:12
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Po Pustině další skvělý seriál, akorát tady už jsem měl vraha vytipovaného 2 nebo 3 díly před velkým finále :-). Paráda

• 29.9.2019  18:00

Zajímavé zpracování, ale úplně takový jako nějak odvařený jsem z toho nebyl! O stupeň lepší než jiné zpracování z roku 1968 co jsem viděl před lety

• 28.9.2019  17:52

Ach ta Vanesska to je kočka :-)... Jinak jak ulítlé to bylo, jako čekal bych to ještě ulítlejší, ale já se bavil a dost :-). Zasloužilo by si to pokračování to určitě, ale celkově tohle fakt nemělo s Rychle a zběsile nic společného :-). Tak uvidíme jak to tvůrci poženou dál no

• 28.9.2019  08:58
    Kořist (2019)

Moc pěkné moc :-)... V kině bych si to asi užíval, zase pěkný aligátoří film po dlouhatánské době :-)

• 20.9.2019  22:58
    Pašerák (2018)

Co říct Eastwood je prostě borec... Jako Gran Torino je Gran Torino, ale Pašerák byl tak krásně střídanej vtipem, napětím a tak krásně to utíkalo, zase film, kde jsou krásně ukázané emoce a hodnoty :-)

• 20.9.2019  20:59
    Song to Song (2017)

Hrozná zívačka! Tolik dobrých herců se k tomu upsalo, občasná nahota a relativně slušný soundtrack nepomohlo k tomu, že je ten film naprostá NUDA! A to někdy tuhle tématiku mam rád, ale tohle bylo zmatený a fakt strašně nudný!!!

• 18.9.2019  16:26

Škoda a to mělo náběh na tak suprové drama, ale sakra, jak se tam dostal, nebo spíš proč?! Jak dlouho tam byl?! A co to bylo nakonec za konec?!

• 16.9.2019  18:50

Fuj fuj fuj! Nemam rád rasismus, ale když je to dobře natočené, tak se musí i dobře hodnotit! Jako nebudu lhát že od té doby co se přesunula policie k motelu Algier, to vyúsťovalo k sakra dobré husině... bohužel jednu hvězdu srážím za občasná hluchá místa a za to, že s těmi šmejdy nebylo zatočeno, tak jak bych si představoval!!!

• 7.9.2019  21:01
    Vdovy (2018)

Za prvé Elizabeth Debicki je prostě kočka... za druhé je to pěkné drama a krásně to plyne... za třetí parádní dramatická hudba... a za čtvrté záporák měl koule, jako fakt se toho nebál

• 4.9.2019  21:30

Bohužel tohle byl krok vedle a na celém filmu byl nejlepší asi Peša a od začátku se vědělo, kdo bude záporák... společně s původními Muži v Černém to mělo pouze název a ani tam nebyla písnička z traileru

• 2.9.2019  10:19

Velice krásný, příjemný, smutný film

• 30.8.2019  22:16
    Tanečník (2016)

Balet není vůbec můj šálek kávy, ale SAKRA! Sergej Polunin je talentovaný tanečník!!! A ten život, to člověk zírá!

• 19.8.2019  13:41

Kate Winslet se to dalo uvěřit a to sakra, ale bohužel to je tak všechno!

• 17.8.2019  09:59
    RRRrrrr!!! (2004)

Už to mám už to mám: zemřela na stáří, tááák mladá... polož to polož to a teď si zapózuj! Co je napadlo vás něco? Ne stojíte mi na vlasech. Ten plešoun je váš šéf? Neeee šéf jsem já :D... Po dlouhé době jsem si pustil RRRrrrr!!! A jako vždy se nenudil. Ona je to hrozná hovadina, ale je to fakt sranda

• 14.8.2019  23:15

Jako dvojka byla uplně jinde než jednička :-)... Hudba byla teda katastrofální, ale toho vtipu a nahotin! Rozhodně se to musí teda vidět z dabingem, protože ty hlášky stojí fakt za to :-)

• 9.8.2019  23:59

Jako Mark Rylance mne dostal, byl tak klidný! Ten Oscar byl nekomrpomisně a jednozančně předán jednou zase na správné místo! Tom Hanks opět geniální a Spielberg si jede svoje! Mam rád filmy, kde je ukázaná lidskost po všech stránkách, takže já nemůžu jinak, i když se třeba někomu zdá, že 2 hodiny je moc dlouhých, já si to užíval a na konci jsem měl i slzy na krajíčku :-)

• 7.8.2019  19:45

Za občasný smích to není úplný odpad, jinak mi tento snímek připadal celkem zbytečný a chápu, že je to road movie, ale bylo to prostě divný! Naprosto nechápu tolika ocenění, ale co já můžu vědět nejsem herec, ani režisér či něco podobného

• 6.8.2019  18:46
    Bumblebee (2018)

Kdyby Michael Bay přenechal poslední dva díly Transformerů Travisu Knightovi, řekl bych, že z toho vyždíme koukatelný film, ba dokonce film, na který by šli lidi i do kina! Jako B-127 není akcí našlapanej, ale to s jakou pohodou je to vyprávěný a jak je to celé přehledné si troufám říct, že pokud bude dvojka a nijak se to nezvoře, tak by se to dalo vyrovnat jedničce Transformers :-)

• 31.7.2019  22:04
    15 minut (2001)

Pravda nebýt Rodena, tak to nemá takové grády, ale i tak si myslim, že je i tak tento film dost podceňovaný a podhodnocovaný! A musím uznat skvělý český dabing :-)

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19