65 (2023)

Leč je to předvídatelné až běda, tak je to i překvapivě dost koukatelné a jde vcelku o dobrý survival. Není to něco jako trapné After Earth se Smithama. A jelikož mám rád Adama Drivera a i tam kde se nic neděje hraje dobře a plus moje oblíbené přerostlé ještěrky, tak si dílo vyloženě užívám!

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Ono je strašně krásný že akční filmy díky Stalehskimu ale hlavně taky díky hercům kteří mu tam hrají neřekli poslední slovo! Takhle se vysmívá Hollywoodu a jde taky ukázat že takhle to opravdu jde a funguje to i na počtvrté a pro mne snad zatím úplně nejlépe. Nejenom, že jsem byl zase překvapen akčími prvky a nápady, ale i z hudební stránky jsem vrněl blahem! No a jak to bylo celkově natočeno, to už byla jen třešnička!!!

The Stoning of Soraya M. (2008)

Oni jsou fakt vymletý islamisti debilní a fakt lituju ženský tam. Bohužel už se cpou i k nám a třeba v takových Teplicích je to vyloženě smutný pohled, že my musíme ctít jejich pravidla a návyky, jsem sakra v Česku!!!! Leč je to opravdu silný film, tak jen za vymleté mozky a krutost nemohu hodnotit plným počtem, protože to by člověk prostě blil!!!!

Spolu (2022)

Silný hodně silný! Jelikož jsem se i s autisty potkal, tak zahráno Kozubem naprosto geniálně! To samé Žilkovou jako starostlivou matkou a to stejné Janovičovou jako dcerou a ségrou co se cítí ublížená! Já jednoznačně tleskám!!!

Všechno, všude, najednou (2022)

Všechno všude najednou a je z toho ultimátní, šílená, ale přesto naprosto přehledná a logická jízda!!!

The Last of Us (2023) (seriál)

Počítačovou hru jsem nehrál, takže až na úvodní intro, které jsem viděl u kamaráda je opravdu stejné i v seriálu! Parádní pokoukáníčko a moc moc se těším na 2. sérii :-)

Nejhorší člověk na světě (2021)

Tohle je prostě cit pro filmařinu a opravdu ze života! Moc hezké momenty a i teď dlouho přemýšlím nad některými scenámi. A paradní ústřední herecké duo!

BANGER. (2022)

Mišík a Bendig vládnou! Ze začátku jsem myslel, že vypnu, ale potom tyjoooo!!!!

Časové pásmo bylo změněno