Ellmariachi

Ellmariachi

Česko
Fanoušek především akčních filmů. 33 let.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 6.12.2018  00:20
    Equalizer 2 (2018)

Pamatuji si, že když jsem dokoukal první E, tak jsem měl pocit, že jsem dostal "Sám Doma" pro dospělé. Asi budu za blázna, ale při druhém E jsem si vzpoměl na hru Zaklínač 3. Má to totiž podobný rys v tom, že hlavní hrdina řeší X vedlejších věcí a to hlavní nejdříve plyne v pozadí, postupně vyplave na povrch a je zakončeno finálem. Jenže na rozdíl od hry tady jsem si to neužíval a naopak mě to místy už nudilo. Film tím natahuje zbytečně stopáž a divák nic nezískává. McCall pomáhá támhle. pak tady ale nebuduje to ani zápletku a u mě osobně ani emoce. No a když se dobereme k rozzuzlení a k finále, tak očekávání je tak velké, že mě nakonec mohlo uspokojit jen málo co. A tomu co mi bylo nabídnuto se to nepovedlo. Za místy až příliš ukecaný a natahovaný film dám 60 procent a přiznávám... Já jsem zklamán.

• 3.12.2018  00:00
    Creed II (2018)

První Creed byl ne jen pro mě velkým překvapením. Pamatuji si, že film ale byl jedna velká jízda Slye a jedné z jeho ikonických postav. 2ka je jiná. Tvůrci i Sly plní slib a z Rocka se stává skutečně vedlejší postava. A to se vším všudy. Méně prostoru ale dělá to, že film musí utáhnout postava Creeda. No a to se podle mého nedaří. Film ovšem zachraňuje rudý roh ringu. Tandem Ivan a Viktor Drago je vynikající. Člověka hodně zamrzí, že toho prostoru na úkor jiných postav nemají pánové víc. Lundgren si je dobře vědom, že této postavě určitým způsobem dluží a splácí vše měrou vrchovatou. Často slyším, že kritiku na Slye, slyším kritiku na postavu Creeda. Kritika padá i na děj jako takový. Já tohle vše přehlížím a užívám si toho, že na velkém plátně vidím co vidím. Něco ale vytknu. Je to první film s Rockym, kde mě trénink, ani zápas nebolí a chybí mi mé vlastní emoce. Za to dávám 75 procent.

• 20.11.2018  13:42

Fantasy mám rád a Nic Cage mě většinou nijak nevadí. Že je to dnes už herec béčkového ražení jsem si zvykl. Začnu zápory. Film tak trošku smrdí nedostatkem peněz. Dokáže to ale docela maskovat. Bohužel v pár případech je to vidět trošku víc. Záporem v mých očích je i hlavní pointa. Proč si to vlastně ďáblík zařídil tak složitě do dneška nechápu. Možná mi něco uniklo. Klady jsou ale určitě děj, který mě osobně držel v napětí a první polovinu respektive asi druhou třetinu jsem vážně nevěděl na čem jsem. Což má u mě vždy plusové body. Finále je prostě v ranku béček a nevadí mi. Znovu se vrátím k pointě. Kdyby byla lépe vysvětlená byla by v kladech. Každopádně já se bavil a tu 4tou dám. 70 procent za dospělou fantasy.

• 20.11.2018  13:31
    Pekelná kuchyně (TV pořad) (2005)

Gordon je borec. Naprosto nenucené chování bez zbytečných gest. Někdo tvrdí, že jeho výlevy a vzteklé projevy jsou hrané. On sám to uznává. Dokonce řekl že celá polovina. Za prvé potřebuje zjistit jak si kuchaři vedou v enormním stresu a jindy je zase potřebuje dostat z letargie. Co mě baví je to, že ač se jedná o reality show, motá se z 90ti procent opravdu jen kolem vaření. Vztahy a další zbytečnosti tu dostávají jen minimum prostoru. Viděl jsem myslím řady 10+ a za ty 75 procent.

• 16.11.2018  02:37

Neberte to ve zlém, mám ho rád, ale jak neherec jako Jason Statham dokáže utáhnout film za 150 mega? Mě to hlava nebere. Ale každý musí uznat, že bez něj by film byl úplně o ničem. Jason zachraňuje toho, pak tamtoho pak ji, ještě jednou ji, ale ono je to furt zábavný. A Jason s nožem proti super obřímu žralokovi? No proč ne? Ale abych řekl pravdu je to jeden z filmů, kde se povedlo, že mi zbytek party není lhostejný. Naopak jsou to celkem sympaťáci. Souhlasím s Wacou, že jde i o komedii. Vždyť u scény s psíkem jsem vyprskl smíchy. Ale i napětí to chvílemi vybudovat umí. Celý je to neskutečně zábavná hovadina a myslím, že do jiných vod to ani nemířilo. 75 procent za vynikajícího Stathama a super zábavu.

• 14.11.2018  01:17
    Daredevil - Bang (S02E01) (epizoda) (2016)

K prvnímu dílu jen to, že seriál neměl nikdy takové koule jako při nástupu Punishera. 85 procent.

• 14.11.2018  01:14
    Daredevil - Série 1 (série) (2015)

První série je za mnou. Určitě nejsem zklamaný, ale rozhodně nejsem tak nadšený, jak jsou ostatní. Občas se hodně tahalo za čas a lehce nastavovala kaše. Ne že by to bylo vyložené mínus a nějak otravné, ale nějaké to procentíčko to ubralo. Celkově je příběh fajn a utíká to. Co mě ale zklamalo bylo finále. Čekal jsem něco epického a přišlo takové střízlivé zakončení. Každopádně pokud první série má být jen úvod do světa D a představení figurek, tak to funguje. Pokud to mělo být něco víc, tak budu zklamaný. To se ale dozvím časem. 75 procent.

• 1.11.2018  20:39

4 - 8. epizoda. Budu se opakovat, ale nějak stále Matovi nemůžu přijít na chuť. To ale vem čert. Co mě vadí je to, že seriál by mohl pádit kupředu daleko svižněji. Občas je těch rozhovorů, kudrlinek a kliček zbytečně moc. Musím ale přiznat, že se na blížící finále těším. 73 procent

• 30.10.2018  14:57
    Barbar (2009)

Tak jo, přiznávám se. Já to nepobral. Za atmosféru a rubačky , jinak se to nazvat nedá, po jedný hvězdě. 45 procent.

• 25.10.2018  02:36

1-3 epizoda. Mezi tím co Punisher mi sedl na první dobrou, zde se trochu hledám. Hlavní postava pro mě není snadno uchopitelná. Sice Mattovi musíte fandit, ale že bych skákal radostí když jde do akce to tedy ne. Nejvíc mě baví situace, kdy využívá svých zbylých smyslů. Příběh se pomalu rozjíždí a těším se až začne pomalu gradovat. 73 procent pro první tři epizody.

• 23.10.2018  01:59

Je to přesně na pokraji mezi jednou hvězdou a pohodovýma třemi. Že to nedává smysl? Ne, stejně jako celý příběh. Ale to nevadí. Měl bych několik otázek. Co se dělo se všemi postavami po událostech posledního dílu? Protože ta výplň mi na začátku dost chyběla. Možná nebýt toho, tak jsem na tom s hodnocením lépe. Jakou má vlastně spojitost tento díl s minulými krom Frankieho? A poslední kolik zde asi tak hrálo pornohereček. To si nestěžuji - naopak. Postupně jsem si zvykl, že vlastně nic nevím. Hlavní hrdina mi chvílemi lezl na nervy s tím furt stejným šklebem, ale zase jsem mu všechno tak nějak dokázal věřit. Holky až na výjimky super, akce taky, takže čistě v béčkových vodách dávám slušných 60 procent. Opakuji se, ale kdyby na mě dýchl duch z předešlých dílů dám i víc.

• 12.10.2018  15:38

Co v téhle epizodě vyčnívá je to, že se konečně dovídáme proč je momentální svět tam kde je. Tedy alespoň kdy se tak stalo a střípek toho co za to mohlo. Jinak jde o poměrně běžnou epizodu. Možná lehce nadstandartní. A to jak v rámci seriálu, tak i tím, že zakončuje první polovinu série. Pár otázek do dalších dílů a to je vše. 77 procent.

• 11.10.2018  17:08

Určitě silnější díl, než předchozí. Sunny opět v akci, ale chybí mi ten Sunny z první série, kdy se oháněl mečem. Tyhle Jet Liovské, Chanovské bitky mi tolik nesedí. Vdova ukazuje, že seriál pomalu přebírá mě to nevadí. Emily Beecham je sexy a postava Vdovy ještě víc. 77 procent.

• 11.10.2018  15:20

Další nová postava. A bohužel opět naprosto předvídatelné kroky. Celá ta akce na lodi byla jasná dlouho dopředu. Ale hádám, že bude mít dohru. Ani další dějové linky se moc neposunuly a již po druhé v sérii mám pocit natahování děje. Jeden ze slabých dílů 69 procent.

• 9.10.2018  16:28

Osudy nových i starých postav se buďto prolínají nebo je to v blízká budoucnosti čeká. Děj postupuje kupředu což je fajn. Stále je zde ale strašák v tom, že série má mít 16 dílů. Kdyby tomu tak nebylo byl bych na rozuzlení natěšený. Takhle je to z mé strany trošku vlažné. 75 procent .

• 4.10.2018  03:22

To, že je svět Into the Badlands podivný si snad konečně zvykám. Pocity z první a druhé série už nezažívám. Přibývá postav, příběhových větví a teď se přidala i tlupa kanibalů. Až hororová vložka nebyla zlá, ale stejně mám pořád nejradši, když se ke slovu dostávají původní postavy. V tu chvíli má seriál největší grády. Doufám, že vdova ten podivný kult roznese na kopytech. 75 procent.

• 3.10.2018  02:13

Po pro mě hodně slabém druhém díle, je třetí naopak vynikající. Několik vynikajících soubojů, mírné zvraty a posuny v ději. To vše dělá z třetího dílu série z mého pohledu zatím ten nejlepší. Doufám, že MK už konečně přestane být jen jednou z postav a vyjde do popředí. 85 procent

• 2.10.2018  03:35

Seriál se ubírá zvláštním směrem. Přiznám se, že mi tento směr moc nesedí. Náboženství a mystika mi sem nejde. Líbil se mi ten svět jaký byl v prvních dvou sériích. Druhá epizoda nabídla ono zmíněné plus jedno rozuzlení okolo M.K. Jelikož to ale bylo předvídatelné a nijak šokující, tak to na mě příliš nezabralo. Dám tomu ještě pár dílů šanci, ale obávám se, že stejně jako Vikingové má seriál za sebou ne jen to nejlepší ale i lepší průměr. Hodnocení epizody: 60 procent.

• 1.10.2018  03:26

Předem mého hodnocení musím říct, že jsem viděl spoustu lepších filmů, kterým jsem dal menší číselné hodnocení, ale asi žádný nevycházel z opovrhování a žádný nikdy tak neskutečně nepřekvapil. Původní Jumanji jsem asi kdysi viděl ale nepamatuji si ani ň. Dwayna chci vidět hlavně v rolích kde kosí nepřátelé a zachraňuje svět trošku jinak, než je viděno zde. Co se Rockovi nedá upřít je odvaha. Nebojí se sáhnout po roli, která by ho klidně mohla i odepsat. Navíc pod tou horou svalů je i komediální talent. A ono když se to spojí tak z toho může být právě Jumanji. Nesourodá, ale luxusně poskládaná a od všech skvěle zahraná parta, kde fandíte úplně všem. Vizuál jedna radost a to včetně akčních scén. Komediálnost i v těch nejbizarnějších scénách nepůsobí otravně což často bývá u podobných snímků problém. Celé si to prostě sedlo a ať už je to dílem náhod, nebo snad fakt tvůrci od začátku věděli co dělají, tak já musím dat 85 procent. Kdyby jste se mě zeptali v den premiéry jestli Jumanji někdy uvidím myslel bych si, že jste padlí na hlavu....

• 27.9.2018  16:36
    Borg/McEnroe (2017)

Jediné co zamrzí je to, že se na filmu nepodíleli oba hlavní aktéři. Jinak jde ale o poutavý snímek. Tenis mám rád a bitvy Federera s Nadalem jsem si svého času hodně užíval. Proto jsem se na film hodně těšil. A stálo to za to. Během filmu jsme provedeni tím jak oba začínali. Vzhledem k původu filmu je více brán zřetel na Borga což mě tolik nevadí, ale klidně bych si více McEnroa dal. Kór když je mi tak trochu bližší jeho emotivnější vyjadřování :-)) Oba příběhy ale mají něco do sebe a třeba kdyby Borg občas vypustil páru nesemlelo by ho to tenkrát tolik. Finálový zápas je pak o tom zda znáte výsledek či ne. Kdo nezná negooglujte a vychutnejte. 75 procent za životopisný snímek bez patosu.

• 27.9.2018  16:15
    Collateral (2004)

Drama odehrávající se v uzavřeném prostoru, kde zbytek je vlastně tak trochu navíc. Hlavní dvě postavy jsou myslím super. Prim hraje určitě Tom ale ani Jamie není nějak pozadu. Když oba mluví jen trnete, kdy jeden z nich řekne něco co druhého donutí k reakci, která může vést k fatálním následkům. Trošku více se ale dalo vytěžit z momentu v nemocnici, kdy jste prostě mohli mít strach o osobu na lůžku. Vyloženě blbá je pak scéna v klubu, která působila spíš hloupě než napínavě. Celkově jsem ale film prožíval a užíval. Tahle dialogová dramata když se povedou stojí za to. Collateral mohl vytěžit více z emocí, ale zase dokázal to, že "fandíte" oběma aktérům. 70 procent.

• 18.9.2018  16:17

Pamatuji si, že první G mě celkem bavil. Druhý se v klidu dal a ničím neurazil. Myslel jsem, že se se Santim podívám na MS a ono ejhle. Jeho postava tu je jen jako lepidlo, které má na sebe vázat předchozí díly. Jinak tu ale Santi není k ničemu a tím myslím opravdu k ničemu. Ono totiž to celé s fotbalem ani Santim nemá společného nic. Jistě pár záběrů a pak jste s jednou z hlavních postav na MS, jenže je to celé jen jakási spleť love story a rádoby poučného materiálu o životních hodnotách. 39 procent.

• 14.9.2018  01:43

Jsem teda zaujatej, protože Seana Beana mám celkem rád, ale osobně bych prohodil role Slatera a právě Beana. Bean prostě to charisma a chlapáctví v sobě má trochu víc a filmu by to čistě za mě pomohlo. Dále mě trošku mrzí, že alespoň doufám, tvůrci vytvářeli čisté béčko a určitě mohli zkusit svůj nápad zahnat klidně až do bizardnosti. Protože casting je fakt slušnej a nápad taky. Chlapi se snaží, hláškují a postupně si získávají vaší pozornost i sympatie. Problém je v tom, že celý film nemá nic kulervoucího nebo zapamatovatelného a je to škoda. V béčkových vodách se totiž nejedná o nic špatného a třeba efekty jsou vzhledem k rozpočtu fakt na rozumné úrovni. 60 procent za pohodové na nic si nehrající béčko.

• 14.9.2018  01:31
    Black Water (2018)

Klasické béčko o které by člověk jen stěží zavadil nebýt JCVD a Dolph v hlavních rolích. Tedy s Dolphem opatrně tam to až tak neplatí. Jeho role totiž velká není i když kus práce odvede a v ději má důležitou pozici. Zbytek castingu už je špatný a graduje to ženskýma rolema. Obě holky jsou pěkný, ale hledání hereček snad muselo proběhnout vedle castingu na porno. Jak dámy chytí do ruky kvéry vypadá to nechtěně směšně. JCVD zde v bitkách předvede to na co už asi má. Někdo může říct, že to je málo, ale aspoň máte pocit že se rve on a ne kaskadéři. Přestřelky jsou nezajímavé a strašně mě vytáčí, když jednou nabušenej agent netrefí vrata od stodoly a vteřínu na to snad umí mířit za roh. Jinak to ale utíká a člověk se nenudí. V závěru malý zvrat, který nepůsobí úplně blbě. Pokud jste na těchto pánech vyrůstali dejte tomu šanci, jinak to ale nemá smysl. 55 procent.

• 13.9.2018  01:14

Škoda létání na lanech, ale asi si na to musím zvyknout. Jinak hrdiny nacházíme asi 6 měsíců po závěru druhé série. Rozjíždí se nové příběhové nitky a jiné volně pokračují. Spousta akce, litry krve a jedno fajn překvapení. 70 procent.

• 11.9.2018  22:52

Pastva pro oči. Pohled na to celé vás nechci říct uchvátí, ale určitě každý uzná, že všechny ty barvičky a obrázky co se před vámi mihotají jsou fajn. Jenže tam tak nějak končíme. Příběh je šíleně slabý, postavy dejme tomu. Pedro pascal jako vždy super. Matta prostě nemusím,ale dejme tomu. Je vidět, že ty prachy do toho natřískaný jsou. Ať už do hereckého obsazení nebo zmiňovaného vizuálu. Jenže to prostě nestačí, když zbytek nestojí téměř za řeč. V rámci zábavy s vypnutým mozkem to obstojí a dávám 65 procent. Kdybych ale myslel, že si na film ještě někdy vzpomenu to asi ne.

• 11.9.2018  02:40
    Tomb Raider (2018)

Celé je to dělané až příliš jednoduché a až příliš pro masy. Neříkám, že to je špatně, průšvih ale nastává v momentě, kdy ze strachu že se někomu nezavděčíte, nezkusíte alespoň něčím překvapit. Vše je tu jasně dané a jede v předem vyjetých kolejích. Děj vlastně odhadujete až příliš brzy a postavy jsou jen černobílé. Výjimkou je jen samotná Lara. Z městské rozmarné slečny je z ní během chvíle dobrodruh, za pět minut rambo v sukni s lukem v ruce a končí pomalu jako brutální Nikita. Ale abych jen nekritizoval. Mě ty necelý dvě hoďky utekly jako voda. Efekty jsou fajn, film nemá vyloženě slabou chvilku a nepokrytecky přiznávám, že to a hezká baba v tílku mě na těch 65 stačí.

• 10.9.2018  00:53
    Sabrina - mladá čarodějnice (TV seriál) (1996)

Když si na seriál vzpomenu vybaví se mi dvě věci. Kocour, který když dostal šanci neměl konkurenci a pak pěkná bloncka, v hlavní roli. Celkově se určitě nejedná o nějakou hrůzu. Bohužel ani nevím jak to celé skončilo, ale slušných 65 si to zaslouží.

• 10.9.2018  00:39

Poblití celého seriálu. A ani Arnie to nezachránil. Vlastně za něj 25 procent.

• 10.9.2018  00:33

Tenhle film může mít problém s tím, jak k němu přistoupíte. Pokud k Tarzanovi přistoupíte jako k akčnímu velkofilmu, asi vás zklame. Já se někdy v první polovině přepl na dobrodružnou pohádku pro pokročilý a dost mi to pomohlo. Určitě bych ale pozměnil to jak byl film vyprávěn. Jasně že většina lidí zná legendu o tom jak T vyrůstal s opicemi apod. Přesto bych ale místo flashbacků volil v první třetině "origin" a ve zbytku bych odvyprávěl film, který jsme viděli. A klidně ať se 10 minut přidá. K oběma postavám by totiž měl člověk tak nějak přilnout. Potíž je pro mě právě v tom, že jsem si k T ani J nenašel cestu. Jinak se na to ale dobře dívá a když LoT dáte šanci, celkem příjemně to celé uteče. 70 procent a těsná 4tá hvězda.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15