Superchlapi (2016) (pořad)

Bez konceptu, bez schopnosti zaujmout. Například jeden celý díl byl o tom, že jeden z účastníků nepřijel na sraz, aby se zúčastnil tréninkového závodu, tak se všichni spontánně rozhodli, že se za ní vydají na dlouhou cestu (na trénink se vysrali), aby ho přeci jen přemluvili. Marně, stejně se jim na to vysral a to bylo celý. Paráda. Česká reality show si sáhla na dno, ale přeci jen si ještě nechávám rezervu.

Mistři okamžiku (2001) (TV film)

Vítej zlatý hattricku, jsme potřetí mistry světa.

Krvavý stát (2011)

Pokus o multižánrový film se nevydařil. Nakonec to není pořádně nic. Teda jedno to je určitě, odpad. Nejprve to má nádech, asi, hororu, kdy partička mladých hochů zareaguje na inzerát soulože se starší ženou. Potom se z toho vyklube pošahaná sekta, která nemá ráda homouše, kde má farář asi 20 minutý proslov, který unudil k smrti, pak přijede z ničeho nic FBI a začíná půlhodinová přestřelka, na kterou už jsem se snad ani nedíval, protože to fakt nemělo hlavu ani patu.

Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

Zásadní rozdíl v tomto dokumentu je, že oproti "Zlatý turnaj století" jsou všechny play-off utkání českého týmu kompletně s originálním komentářem.

Můj otec je šílenec (2012)

Film jako takový je absolutní odpad. Humor je většinu času dost jednoduchý až idiotský. Tomu, že si ho někdo vyhonil u fotky 80 letý babičky, jsem se naposledy smál někdy ve 13ti u Prci, prci, prciček. Ale jo, asi 2x jsem se zasmál. Za film odpad, za vtipnost 2, v součtu 1 hvězda.

13 (2010)

RNG sračka. Vás na tom nikoho neiritovalo, že tam furt každý mluví o hře a přitom tam točí válečky a střílejí se do hlavy? Nejvíc epický přitom bylo, jak tam měli toho několikanásobného šampiona, který je v tom jakože dobrej. "Letos se sním dostaneš do finále". Tohle fakt někdo myslel vážně? :)

KAMU ve Vietnamu (2015) (pořad)

Hodně lidí si tu stěžuje na komentář. Je pravda, že ten nebyl jeden z nejpovedenějších, ale mně osobně to všechno vynahrazovala samotná Kamu, která se nechovala jako nějaká profesionální cestovatelka, moderátorka atp., ale naopak se chová lidsky a úplně normálně, což mně prostě vyhovuje. Co se týče jídla, vyhovuje mi víc, když mi někdo řekne, že něco chutná jako česká sekaná, než když to okecává na tisíc způsobů.

Skutečné Amityville – Dům hrůzy (2005) (TV film)

Velmi zajímavý dokument popisující události v americkém městečku Amityville, kde se rodina Lutzových setkala s nadpřirozenými jevy v rodinném domě, kam se nastěhovala pouhých 13 měsíců po vyvraždění celé rodiny jedním z členů rodiny. - Paranormální jevy jsou jedny z témat, které výrazně přitahují mou pozornost. Případ Amityville je jednou z nejvíce zdokumentovaných paranormálních událostí, která se kdy stala. A nebo jen skvělý marketingový tah. To už se ale asi nikdy nedozvíme. Ať už je to tak nebo tak, dokument je skvěle zpracovaný, s přímými výpovědmi svědků, panem Lutzem a dokonce i s Lorraine Warren. Doporučuji, je celý ke shlédnutí v cz dabingu na youtube (zatím).

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Možná je to tím, že jsem u toho to filmu vypil 3 piva a flašku becherovky, ale fakt jsem se několikrát upřímně zasmál. Rob Schneider super, on tu komedii vlastně ani nemusí hrát, stačí se na něj podívat :)

The Invitation (2015)

Hned ze začátku bych rád podotkl, že tohle nemá s hororem nic společného, ani trochu. Ve filmu se absolutně nic neděje, ale vůbec nic. A nezachrání to ani posledních 15 minut, který byly stejně zpracovány dost zle. A tak nejzajímavější je asi scéna s kojotem. První půl hodinu se všichni seznamují, no to jsem myslel, že už vylítnu z kůže. "Ahoj, jak se máš, dlouho jsme se neviděli, mám tě moc ráda, chci, aby jsi to věděl, jsem moc rád, že jsi tady". Koho tohle do prdele zajímá? Tyhle laciný kecy jsou tam celou dobu, odpornost.