• Krátkometrážní

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Ďalšia ukážka toho, že kvalita moderátorského prejavu zmôže veľa. Vladimír Čech bol skvelý castingový ťah.

Volejte řediteli (1994) (pořad)

Železný bol magnát ako sa patrí. Teda, v porovnaní s tými uslintanými slovenskými imbecilmi.

Maxihra (1997) (pořad)

Mediálne zaujímavá záležitosť, ktorú neuveriteľne dvíhal Bičanov detsky milý a nadupaný prejav.

Je to možné? (2000) (pořad)

Tu Pán Pročko Pokúšal Príliš a napokon si pod sebou odpílil konár. Ani ja nikdy nezabudnem, ako ho Mokrý, ďaleko väčší magor, nachytal v jeho vlastnom programe. Taká rana egu sa len tak nevidí. Bol to moment ako vystrihnutý z nejakého filmu ( kde by som mu neuveril ).

Kotel (1998) (pořad)

Síce tento ring nemohol nikdy nič vyriešiť, ale sledovať tú spoločenskú úroveň odhalenú skrz-naskrz na čistú dreň s dominou, ktorej chýbal už len práskajúci bič, malo v sebe neodolateľné kúzlo a vzrušenie.

Na vlastní oči (1994) (pořad)

Roky som vypliešťal oči, čo tí novinári všetko nevyhrabú !

Pesničky z Repete (1983) (pořad)

Absolútne nehodnotiteľné. Ale čo si budem navrávať - videl som ako decko asi milión dielov a tie texty nezabudnem asi nikdy.

Vtipnejší vyhráva (1971) (pořad)

Keď už vtipy, tak lepšie než kameňáky vo vhodnej chvíli ( čo nikdy nie je v televízore ) sú tie trapné, ešte k tomu s pridanou hodnotou historickej patiny.

Dobroty (2001) (pořad) odpad!

No to už bol zlé ! Zlé kopanie do mŕtveho koňa.

Novoty (1997) (pořad)

Novotný často opakoval, že ho považujú za čudného humoristu, lebo sa smeje svojim vlastným vtipom. No a to bol ten hlavný trik, prečo sa s ním smiali toľkí iní - a ja nezabudnem, ako radostne a hurónsky som sa sám zo začiatku rehotal a hútal nad tým, či niečo podobného zažijem na cestách ja sám... Neskôr to už bola opakovaná nuda, pravdaže, a ja som na svojich vlastných cestách zistil, že tajomstvo nie je v zažití, ale v podaní - a tiež sa na niektorých príhodách bavím dodnes, hoci vôbec neboli veselé...