Drive Angry (2011)

Dobrý scénář, Amber Heard, William Fichtner a drsné scény. Mám rád, když se filmy neberou až tak vážně, tohle je odlehčená jízda s brutální veselostí. 78%

Zabiják & bodyguard (2017)

Tak ale tohle se povedlo. Dobrá akce, skvělá komedie a trošinku romantika. Neotřelé, zábavné. Jackson je něžný a kamarádský zabiják, co miluje drsnou Hayek. Reynolds je precizní balvan, co neví co vlastně má chtít. S pomocí svého nového chráněnce na to ale přijde. Já být velmi spokojen. 95%

Bláznivá střela (1988)

Tak to je dnes už klasika, kterou jsem si včera připomněl a zase jsem se nasmál. A ač nemám v lásce dabing, Brabcův je v tomto případě skvělý. 94%

The Orville - O dívce (2017) (epizoda)

Tak tady jdeme hodně do vážna a morálního dilema. Co je pro dítě lepší? Vyjímečnost, nebo splynutí s davem normálnosti. Nádhera. 90%

The Orville - Krill (2017) (epizoda)

Krásná ukázka, že i u tohoto odlehčeného seriálu se nebojí nastolit morální dilemata, což ho činí ještě zajímavějším. Škoda, že nerozvedli, co se stalo se zachráněnou učitelkou a jak pokračoval vývoj vztahů s Krilly.

The Orville (2017) (seriál)

Nic zvláštního jsem od tohoto seriálu nečekal. Ale jaké bylo moje překvapení, když jsem netrpělivě čekal v dalších dnech, až bude televize volná a budu si moci pustit další díly! Jasně, je to z velké části kopie StarTreku, ale taková lehčí, veselejší, nenáročnější a to mi přišlo vhod. Navíc tu hraje pro mne známá z Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D Adrianne Palicki. Hodnotím 87%

Po strništi bos (2017)

Je to pěkný film, ale když hrají herci z Obecné školy jiné postavy z dětství hlavního hrdiny, je něco špatně. Uvidíme do budoucna, teď nemám dojem až tak vysoký, jak se očekávalo. 75%