2048: Není úniku (2017)

Ačkoliv je nejpodobnější starému Blade Runnerovi, asi nejslabší ze tří krátkých filmů. Ale i tak potěší a navnadí. 75%

Blade Runner: Black Out 2022 (2017)

Ačkoliv nejdelší za tří předfilmů, zdál se mi nejkratší. Animovaná verze vůbec nevadí. 82%

Noční běžec (2015)

Až na jeho syna, kterej byl dost hloupej, to byla pěkná gangsterka. Nevidím důvod dát míň, než 81%,protože to šlapalo skvěle. Harrisovi a Neesonem jsem jejich vztah věřil.

Kvarteto (2017)

"Druhý díl Šeptej". Podivné existence řeší své podivné problémy. Tohle mě nijak zvlášť nezasáhlo i když mám Plesla a Polákovou rád.. 50%

Ready Player One: Hra začíná (2018)

No tak zdejších aktuálních 82% je vcelku reálných. Digitální akční vyplachovačka s úctyhodnou stopáží. Po nějakém čase se klidně podívám znovu, po pár týdnech k tomu chuť nemám. 82%

Bábušky z Černobylu (2015)

Ukázka toho, že důležitější je být spokojenej, než se někde trápit a stýskat si. Hlava, to je mocná čarodějka. 75%

Velký (1988)

Po letech jsem si ho opět dal, dokonce v SE verzi a pořád skvělý! My co bychom to raději na opačnou stranu, ze stáří do mládí tiše závidíme. 95%

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Tak některé souboje jsou dost brutální a povedené. To je ale z kladů víceméně vše. Za srdce mě to nechytlo, takže lepší průměr. 59%

Rudý kapitán (2016)

Očekávání bohužel předčila výsledek. Zmatené, rádoby akční a ve výsledku zklamání. Tohle se prostě zdaleka nepovedlo tak, jak jsem doufal. 55%