Sedm statečných (2016)

Remake mi nevadí, ale čekal bych nabitější film na takovou klasiku stejně jako hvězdnější obsazení. Jenže Fuk si tam dohodil svoje lidi. Ze svého nejočekávanějšího filmu poslední doby jsem zklamán. Western supr, ale Stateční tihle hoši nejsou. Slavná hudba se mihne pouze v pozadí, což na Hornera mě dost překvapilo. Sestava černoch, indián, mexičan, číňan, starej dědek a mladá feministka, to je očividný pokus uchvátit celou emeriku kde už chybí snad jen gay nebo hispánec, ale bohužel statečných bylo jen 7 a ne 9. Velice slabý záporák, snad jen Ethan Hawke coby Robert Vaughn uspěl. Zbylá sestava mě nijak neuchvátila, zklamal mne i miláček Denzlík. Film připomíná pomstou spís Rychlejší než smrt než Statečné. A nejsmutnější je pokus obnovit hlášky...,,už mi dávali hodně...I tak povedené, za 4 hvězdy stojí. Čekal jsem ale plných 5 fíků...jenže to by to musel točit spíš Tarantino jako Djanga než tenhle Fíkus Tonda.

Mimoni (2015)

Jedině snad elitní jednotka SAS z Madagascaru mě dokázala smíchy rozsekat víc než tihle malí žlutí rákosníci. Nemaj chybu. Takže plnejch pět křížků. Nebo snad banánů? Jo...BANÁNÁÁÁ...

Vánoce v Bostonu (2005) (TV film)

Zapletka super, jen by to chtelo sympatictejsi herce do vedlejsich roli a vice atmosfery vanoc.

Andílek na nervy (2015) odpad!

A já už si myslel, ze horší film, nez Panic je na nic u nás pro mladý nikdo stvořit nemůže. Ejhle, omyl. Jen nevím jestli trapnějším pokusem byla Šárinka Vaňkovic nebo Aňa Geisler Kadeřávků. Ale aspoň se nám naše cudná Rozinka z ulice konečně vybarvuje ve svém pravém světle. Divím se jen že scénář nepsala Domina Myslivcovic. No jak řekl jiný uživatel..film mi doporučila kamarádka...už nejsme v kontaktu.

Creed (2015)

Je videt, ze duch Rockyho sagy pretrvava a zvladl by to natahnout klidne i na desitku. Ovsem uz je to ke skode jeho legendy. Co bude priste, ze zahrobi zbyva probudit uz snad jen Clubbera Langa nebo Dragovu dceru ala Million dollar baby. Kazdopadne jako dalsi boxerska pohadka dobra, jen trochu jak uz bylo receno vykrada samu sebe ve vztahu Mickey/Rocky -Rocky/Adonis ve stylu tretiho dilu respektive finalovy zapas Rocky/Apollo - Adonis/Pretty ve stylu jednicky.

Ranhojič (2013)

Pustil jsem si to z nudy, kdyz jsem nemohl usnout. Bal jsem se, ze diky dlouhe stopazi usnu po par minutach. A ted usnout nechci a pral bych si aby to jeste nemelo konec. Vynikajici, dechberouci pribeh s uzasnym obsazenim. Par historickych nesrovnalosti by se mozna naslo, ale to jsou blbinky, jak uz to nekdo krasne pojal.

Melissa a Joey (2010) (seriál)

Nase kouzelnice Sabrina se pokusila vycarovat druhy pokus udelat ze sebe hvezdu dalsiho sitcomu. Stacilo ji k tomu pujcit si Chuvu k pohledani s Reebou a obsadit fesaka..a uz nadsene fanynky hodnoti 70 a vice procenty. Kdo se ale diva realne, ani jednou se nezasmeje. Velice slaby sitcom. Mel by mela zustat u hrani a nepoustet se do produkce. Vystihla by to nejlepe Janice od Pratel..,,Aaach muuuj bozeeee..

Útok na ponorku II: Klamný cíl (1998)

Zlatej Casey Ryback. Pokus doktora Dudikoffa priblizit se kuchari Segalovi by nemohl vyjit ani ve snu natoz ve filmu kde mi nejak unika ucel obsazeni zenskych postav v podobe blondateho klonu Umy Thurman a kapitanky, jenz v hlavni roli za cely film rekne pouze ,, to je muj podpis.

Anthropoid (2016) odpad!

Nehodnotim snimek, ktery je vykradackou meho, davam jen hodnoceni na dukaz ze soudy o copyrightu probehnou.

Ženy v pokušení (2010)

Moc českých filmů novější tvorby mě nezaujalo, ale tenhle mezi ty oblíbené tedy patří. Podová komedie a vynikající duo Vlasáková - Balzerová.

Časové pásmo bylo změněno